Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 06.07.2013, 06:33   #11
Чіка
Новенький
 
Реєстрація: 30.01.2012
Повідомлень: 14
За замовчанням

nadijka2110, як показує життя вже за пару років спільного життя в таких прах різниця непомітна. Чоловік в таких парах починає виглядати ровесником дружини. Особисто знаю таке подружжя. Вони одружились коли йому було 25 їй 35 років. Разом вже 21 рік. Різниці у віці непомітно зовсім. Живуть щасливо. Правда дітей немають. Але це вже інша тема для розмови. Правильно anet каже головне аби чоловік народився чоловіком, а не матусиним синочком. Тоді все буде гаразд
Чіка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2013, 06:45   #12
Надін
Новенький
 
Реєстрація: 09.12.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням

Які ви всі наївні!!!! Якою б красунею не була жінка, як би вона за собою не доглядала після 40 років жінка в'яне. Так вона може за собою доглядати, але в тих у кого молодший чоловік це доходить до фанатизму. Починаються коротенькі спіднички, обтягнені сідниці. Жінки живуть на дієтах. А в очах німе запитання: правда ж я гарна і молода. А молодший чоловік до 40 років тільки розквітає і природа бере своє. Навіщо йому тіло, яке починає в'янути у штучно підтримуваній оболонці. Природу не обманеш. Жінка, яке худне після сорока і хвалиться, що влізла у джинси двадцятирічної давнини, насправді для оточення виглядає набагато старшою. І не треба думати, що молодий чоловік цього не бачитиме.
Так. Живуть. Живуть разом. Дехто навіть щасливо. Але це все якесь несправжнє. Мінус ще й у тому, що всі це розуміть, але тішать себе ілюзіями.
Надін поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2013, 07:07   #13
Lady Gaga
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 08.06.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

Надін, тебе послухати так у парах де чоловік старший і проблем не існує зовсім? Озирнись навколо: у більшості чоловіків до сороківки розквітає пивний животик, з'являється лисина і тече слинка на молоденьких. Але це не від його розквітлості і сексуальності а від збоченості думок. Можу погодитись, що з десяти лише один чоловік розквітне і то за умови, що за собою слідкує. Побачити чи це справжнє і чи щасливі двоє дуже просто. Треба зазирнути в очі жінки. Якщо вони світяться, вона щаслива. І байдуже старший чоловік за неї чи молодший.
Lady Gaga поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2013, 07:27   #14
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Я б сказала що різниця у віці 7 років ще не критична. У обох більш-менш однакові цінності і пріоритети. Хоча, якщо чесно, особисто я, наприклад біля себе молодшого чоловіка уявити навіть ніколи не могла. На хлопців молодших за мене навіть на місяць серйозно не дивилась. Думаю не в коханні тут справа, тут роль грає виховання. Якщо по родині усі жінки мали молодших чоловіків, то й надалі дівчата-нащадки будуть собі шукати таких. Бо ж такого, що чоловік має бути старшим за жінку вони не знатимуть.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2013, 22:50   #15
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Ну уявіть ситуацію -- познайомилися, закохалися, а потім виявилося, що він молодший. І що? Вона така вихована, що перестане його любити, не захоче з ним бути лише тому, що він молодший? А як же старі і мудрі приказки, що серцю не накажеш???
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2013, 09:23   #16
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
Ну уявіть ситуацію -- познайомилися, закохалися, а потім виявилося, що він молодший. І що? Вона така вихована, що перестане його любити, не захоче з ним бути лише тому, що він молодший? А як же старі і мудрі приказки, що серцю не накажеш???
Добре якщо так, anet. У нас в родині є така ситуація,що жінка старша за чоловіка. Моя двоюрідна тітка Юлія на 9 років старша за свого чоловіка. Історія її життя не проста. З батьків-прадідів її родина жила у селі. І коли у її батьків народилась вона і її молодший брат, у добрих сусідів і друзів народились син і донька. Час ішов, діти виросли разом. І молодший брат тітки закохався у сусідську дівчину Софію. Почались розмови за весілля. Але ж як це: молодший брат ожениться раніше за старшу сестру? Тітці на той час було вже 29 років. За сільськими мірками давно стара. І родина тітки разом із майбутніми сватами прийняли доленосне рішення і за тітку і за її майбутнього чоловіка. Юля вийде заміж за 20-річного Остапа, брата майбутньої нареченої. Отак дві родини "помінялися" дітьми. Чи є бодай симпатія у Юлі і Остапа ніхто не питав. На Юлю чекала влаштована доля. На Остапа дім і земельний наділ. Так і сталось. Весілля братів і сестер справили в один день. Так назавжди поєднались дві родини. Тітка живе з Остапом вже 23 роки. Дітей в них немає. Поки Остап був молодий-зелений ще родину слухав, а як перевалило за 30-ку ходив до молодших жінок. Юля про це знала і знає, але мовчить. Чи щаслива вона? Теж не каже.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2013, 09:27   #17
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Нічого собі! Та у тебе Весна історія прям як зі середньовіччя! Шкода твоєї тітки...
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.07.2013, 09:31   #18
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

anet, історія Весни ще одне підтвердження тому, що це неправильно і протиприродньо для жінки. Виправданням, як я вже казала, може бути лише щире взаємне кохання. Можу уявити життя твоєї родички, Весна. Може вона тому і мовчить. Це ж треба таке пережити. Це ж все село напевно на неї витріщалося, коли вона з чоловіком йде, чи на забаві. Її обговорювали і напевно зараз обговорюють. А для жінки питання віку болюче, особливо, як їй за сорок. Ще якби дитину мала, то може б роти позатикали, а так шкода жінки.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2013, 09:24   #19
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Знаю кілька сімей, де жінка старша на 5 -- 10 років. Тут дійсно спочатку все залежить від почуттів. А пізніше -- від того, чи вистачить обидвом терпіння і мудрості зберегти ці почуття. Моїми сусідами колись були чоловік з жінкою, ровесники, він військовий, вона -- бухгалтер, усталений побут, дві донечки... А потім вона закохалася в іншого, на 8 років молодшого. Причому він був не ідеальний, любив і в чарку зазирнути, і дівчат за коліна потримати... Але коли вони зійшлися, на них дивилися і заздрили, яке в них почуття. Вони й тепер разом.
Надін каже, молодий чоловік буде задивлятися на юних дівчат. А хіба не буває такого, що жінка молода і приваблива, а чоловік несподівано йде до старшої і почувається з нею набагато щасливішим? Скільки пар, стільки й історій. І стереотипи тут лише шкодять.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2013, 11:22   #20
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Можу ще в якихось особливих випадках погодитись, що різниця у віці до десяти років і в одну і в другу сторону ще не є аж такою критичною. Приміром, коли брат взяв дружину свого загиблого брата аби діти сиротами не лишились, як тут писали. Але назагал якось це неприродньо. Хоча знову ж таки все від людей залежить. Моя сестра молодша від свого чоловіка на вісім років. І дуже часто, особливо як збираємось на свята родиною чуємо як він її називає моя дурненька, маленька і т. д. І це при тому, що він старший. А як тоді старша жінка називатиме молодшого чоловіка? Мій маленький? Кому ж таке сподобається? А молодий чоловік казатиме дружині: моя маленька. А вона дивитиметься у дзеркало на свої зморшки. Мало який мозок цей дисонанс витримає.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:00.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору