Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 22.04.2012, 16:06   #1
nadijka2110
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 22.04.2012
Повідомлень: 1
За замовчанням різниця у вiцi-вiн молодший Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №7 (77) СЕРПЕНЬ 2013 РОКУ)

мeнi 24 роки.я закохалaся у хлопця i як виявилося взaємно.ми дужe щaсливi. алe вiн молодший нa 7 рокiв i ми нiкому нe говоримо-я боюся осуду.нeвжe цe нacтільки нeнормaльно?

Останній раз редагувалося Оксана; 20.07.2013 в 09:30.
nadijka2110 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2012, 13:24   #2
galyna2104
Один з нас
 
Реєстрація: 29.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 99
Надіслати повідомлення для galyna2104 за допомогою ICQ
За замовчанням

ну, різниця досить велика. але якщо ви щасливі, то й тіштеся
__________________
Мій муж - DimokL
galyna2104 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.04.2012, 16:42   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Це навіть в американських зірок виглядає не дуже нормально... Але є пари, яким добре разом. То чому б і ні?
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 17:59   #4
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

все це суцільна фігня -- різниця у віці ніколи не заважає людям бути разом. от хіба самі собі понапридумувати всякого -- що люди скажуть, а коли мені буде 40, йому -- 33 -- всі будуть за ним заглядати, а на мене пальцем показувати)))))) Якщо люди люблять один одного, вони в паспорти не заглядають. в мене колись теж були такі стосунки -- правда хлопець був на 6 років молодший, але деколи мені здавалося, що він на 16 років від мене старший -- дуже піклувався про мене, такий турботливий був, ніяка різниця у віці нам не заважала!!!! Тому живіть тут і зараз! Успіху!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.04.2013, 15:26   #5
deto4ka
Що я тут роблю?
 
Аватар для deto4ka
 
Реєстрація: 17.02.2013
Адреса: Львов
Повідомлень: 3
За замовчанням

На мою думку, це нормально, що дівчина старша за хлопця... І дійсно, не потрібно задавати собі питання " Що про це скажуть люди? "... Це ваш вибір, якщо вам добре і комфортно з людиною, то не потрібно зважати на різницю в віці.
deto4ka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2013, 11:01   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Моя сестра вже рік буде, як вийшла заміж за чоловіка, молодшого за неї на шість років. Її перший чоловік був старшим від неї. Збиткувався з неї, грошей не давав, називав дурепою. Бо він розумніший, старший. Тож вона мала з чим порівняти. Розповідає, що з теперішнім чоловіком, молодшим, вона почувається королевою. І не від віку чоловіка це залежить, а від його характеру та вихованості. Головне аби у двох погляди на сім'ю, спільне життя були однакові. Особливо в чоловіка.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2013, 11:21   #7
Крістіна
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 21.06.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

nadijka2110, моя тобі порада. Не слухай нікого і ні на кого не озирайся. На друзів, подружок, навіть батьків. Будь щаслива, живи своїм життям. Повір, усі ті, хто пліткує про тебе, на кшталт "що її чекає завтра?", завтра ж про тебе забудуть і говоритимуть про когось іншого. А ти, якщо до всього прислухатимешся, втратиш своє щастя. І якщо твоє кохання справжне воно дасть тобі силу це пережити. Розповім тобі історію про свою бабцю. Мій дідо був на 10 років молодшим за бабцю. І в них не було кохання. Так сталось, що у неї було кохання з хлопцем, який загинув. Бабця була вагітна і родина прийняла рішення: брат має одружитись за брата і стати батьком ще ненародженій дитині брата. Спочатку було складно. Вони жили у селі. Уяви, що говорили там! Але дідо, хоч і мав 19 років «до справи» поставився серйозно. Став справжнім головою родини. Чоловіком і батьком. Вже за рік ніхто в селі і не згадував, що Ганька старша на 10 років. Далі бабця закохалась таки у свого чоловіка і прожила з ним у щасті 62 роки. Першим помер дідо. Бабця пережила його рівно на рік. Народилось у них четверо дітей. Так що nadijka2110 не слухай нікого.
Крістіна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2013, 11:40   #8
настя
Новенький
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Справді, така різниця у молодому віці не критична, однак трохи згодом жінці треба буде ретельно стежити за своєю зовнішністю, дбати про фігуру і т. ін., щоб якнайдовше бути привабливою, бо ж недарма кажуть, що чоловіки люблять передусім очима. Не пригадую, чиї це слова, але цілком згідна з автором, який казав: коли чоловіків запитують, що вони найбільше цінують у жінці, вони відповідають: "Душу" – але при цьому дивляться на її ноги... Звісно, це стосується усіх жінок, але найперше тих, що старші за своїх обранців, – думаю, через якийсь час прикрих нагадувань про вік від своєї "половини" їм не уникнути. Коли ж ти молодша за чоловіка або й однакового віку, усе простіше – на його "ти стара" можна відповісти з чистою совістю: "сам такий"!
настя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2013, 22:04   #9
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

А коли чоловік молодший, то завжди виконуватиме забаганки жінки, бо "старших треба слухати!"
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2013, 22:07   #10
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Взагалі, я думаю, що деякі чоловіки народжуються чоловіками, а деякі до пенсії не знають що таке дбати про жінку, оберігати її. Тут вік не допоможе. Коли двоє людей люблять один одного, то вони ж не думають про вік, їм важливі характер, ставлення, поведінка. Просто якщо чоловік молодший, то жінка намагатиметься завжди бути для нього загадкою, щоб йому не хотілося заглядати на молодших!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 01:19.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору