Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.03.2012, 12:39   #1
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
Печаль ЗРАДА (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №4 (86) ТРАВЕНЬ 2014 р.)

ЗРАДА- таке болюче і неприємне слово на певно чи не для кожного з нас. Комусь воно як спогад про якісь неприємні і болючі в житті моменти , а хтось в глибині душі затаїв боязкість щоб воно його не спіткало. Ми тут стільки багато обговорюємо тем, і не одне вже повідомлення зачіпало зраду, але чомусь і досі не обговорюємо саме про неї.
Я хотіла б щоб кожен написав свою думку. Чому саме так буває, що люди зраджують, як оберегтися від зради, чи розпізнати що тобі зраджують. Може хтось поділиться своїм гірким досвідом, хтось розкаже як пережити біль від неї, чи просто поспілкуємося на цю тему...

Останній раз редагувалося Оксана; 04.05.2014 в 07:51.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 14:02   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Неможливо від зради оберігтися, на жаль... і зрадити може не лише коханий, друг, подруга. Ось буквально вчора мене зрадила колега. Не буду переповідати подробиць, я просто була неготова, не чекала й навіть не припускала, що таке може статись, і для мене це стало ударом. Я досі від цього не оговталася. Мститися їй я не буду, я просто впевнена, що життя складеться якось так, що вона теж переживе подібні емоції.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2012, 18:02   #3
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Можливо, Роксолано, ваша колега стала заручницею ситуації? Раджу наразі не приймати поспішних рішень, нехай емоції вщухнуть, а ви можливо, зрозумієте причину такої поведінки.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.04.2012, 20:48   #4
Оксанка
Наш знайомий
 
Аватар для Оксанка
 
Реєстрація: 26.11.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Моя знайома на одній вечірці, зрадила свого чоловіка з мужчиною, який їй давно подобався. Зранку, оговтавшись після вчорашнього вчинку, зрозуміла, що накоїла. Рік часу мучилась, чи розповідати своєму чоловіку про це, адже почувалась стервою. Розказала, чоловік її пробачив, але це, як вона казала, стало гірким уроком для неї, тому що одна безглузда ніч, спричинила довгі муки і роздуми. А мужчина, з яким вона зрадила, звісно забув про неї вже наступного дня. Так що зрада - це одна мить, а мучитись з цим ціле життя.
Оксанка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2012, 20:59   #5
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Сообщение

Звичайно, зрада - це завжди біль, розпач, тривоги. Важко її уникнути, якимось чином передбачити. "НЕ бійся ворога - в гіршому випадку він тебе знищить, не бійся друга - в гіршому випадку він тебе зрадить, а бійся байдужих людей - саме за їх мовчазною згодою трапляється і вбивство і зрада." Ми часто просто не готові до зради близьких нам людей. Це - життя, і треба мужньо витримувати важкі "сюрпризи" долі. Хоча, ніде правди діти, одчасти є і наша вина, коли нас зрадили...
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 11:47   #6
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

У мене є чоловік і двоє дітей. Я в шлюбі щаслива, але одного разу я познайомилась з іншим чоловіком. Він настільки був протилежний моєму чоловіку, що я йому віддалась. Роман закінчився, а спогади залишились і пройшло вже пів року а я ще неможу забути. Чоловіку неможу сказати бо знаю що не простить, що тепер робити сама не знаю. Порадьте бо вам першим відкриваю свою жахливу таємницю яка не дає мені жити.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 11:56   #7
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

...а той чоловік Маріє2012, тебе згадує? Ти була закохана у цього чоловіка? Чи ви розірвали стосунки? Якщо він про тебе не згадує, то йому лише одне було потрібне від тебе. Він це отримав і зник. Ти кажеш, у тебе щасливий шлюб, то тішся! Радила б тобі нічого чоловіку не розказувати. Просто заховай далеко-далеко у серці свою зраду і живи далі. Як казала героїня фільму "Титанік" серце жінки це великий океан. З часом ти і сама не зможеш згадати де ту зраду поділа. Удачі!
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 12:08   #8
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Він теж жонатий. І хотів заради мене залишити сім`ю, але я не змогла розлучити дітей із батьком. Так і розтались, після того я його не бачила. Але чомусь часто згадую, хоч і нехочу згадувати.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2012, 20:18   #9
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Марія2012, не раджу тобі розказувати про це чоловіку. Ти кажеш, що щаслива в шлюбі то бережи те, що маєш! І знаєш, я не дуже вірю, що після однієї ночі чоловік готовий покинути свою родину... Вибач, але така моя думка.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2012, 12:40   #10
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Я і не хочу бо добре знаю що не простить, але таке як почуття провини мене не покидає. І добре розумію, що це найбільша помилка у моєму житті.
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 03:38.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору