Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 02.06.2013, 08:57   #21
Злата
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 04.06.2011
Повідомлень: 7
За замовчанням

во-во Галя, а якби відпустили душу на волю, і в старості згадати б що було. Ніхто ж не каже у ліжко лягати. Пофліртувати, піти на коктейль просто потеревеніти це ж не злочин! Ось ви кажете вік може такий, а далі ж того віку ще побільшає.
Злата поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2013, 13:54   #22
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Флірт на морі, танці, прогулянки, компліменти, ласі погляди чоловіків -- це чудово, якщо не впадати в ілюзії і не забувати про рідного чоловіка. Буде про що згадати і потеревенити з подругами
Але от тільки мені здається, що коли відпочиваєш з дітьми, краще від цього утриматись, бо а) ще не так зрозуміють і не правильно розкажуть вдома; б) взагалі це поганий приклад. Бо усі грішні, звичайно, але в очах дітей на батьках має бути ореол так би мовити правильності.
Однак, коли їдуть неодружені на курорт, то романи не тільки бажані, вони практично обов язкові Хоча теж треба пильнувати, щоб ілюзії не вдарили в голову. Але і з курортних романів бувають гарні історії з продовженням на ціле життя
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.06.2013, 18:30   #23
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

У мене був курортний роман! Так. Ніжний і пристрасний. Згідна із Златою. В старості буде що згадати А коли їхала на море навіть думки не припускала, що таке може трапитись. Так ось, відпочивала я не десь у заморських краях, а на звичайному Азовському морі із сім'єю. Жили у пансіонаті у чотиримісному номері. У номері був холодильник, а харчуватись можна було або у їдальні, або ж на кухні собі щось приготувати. Посудом і баняками пансіонат забезпечував. Так ось, на другий день нашого перебування готувала я сніданок на кухні. І там познайомилась із чоловіком. Він теж щось готував. Як вияснилось він відпочивав тут із дружиною й сином. Розповів мені, що його дружина ревнує його до усіх осіб жіночої статі будь-якого віку. Ми посміялись. Наступного дня знову зустрілись але вже вдалині від пансіонату. Я в шостій ранку вже накупалась і просто гуляла берегом, а він рибалив на човні. Звісно ми привітались, поговорили. А ось третього дня я зрозуміла, що хочу бачити Славіка й навмисне шукала з ним зустрічі. Вже потім він зізнався, що я теж йому сподобалась. Коротше кажучи за 21 день відпочинку ми встигли познайомитись і стати коханцями. Усе було так романтично. Ми ховались від усіх. Було таке відчуття, що нам по шістнадцять років! Сумно було їхати додому розуміти, що казка скінчилась. Більше я зі Славіком не бачилась, хоча він просив мій телефон. І я не вважаю свій роман зрадою. Це ж відпочинок. На відпочинку це все несерйозно. Але чорт забирай, є що згадати!
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.06.2013, 18:58   #24
Lady Gaga
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 08.06.2013
Повідомлень: 8
За замовчанням

У мене теж був роман на морі шість років тому. Відтоді ми разом. Мій роман не закінчився із закінченням відпустки, ні. Додому я повернулась із хлопцем у якого шалено закохалась, а першу річницю нашого знайомства ми відмітили шампанським на тому самому місці де вперше побачились. У мене все було так гарно і романтично, що схотілось поділитися. Отже, відпочивала я на морі разом із подругою. Ми гарно відпочили, засмагли. За чотирнадцять днів відпочинку побували усюди, зранку пляж, в обід кафе, щовечора на дискотеці або в Лунапарку. В обличчя знали всіх хлопців в радіусі кілометра від нашої бази Але роману я так і не завела. І, ось настав день від'їзду. Їхати мені якщо чесно не дуже хотілось. Бо ж мала ще 10 днів відпустки, які мала провести у селі. Але речі вже спаковані, до автобуса залишалось чотири години. І тут ми з подругою, розуміємо, що нічого не купили собі їсти у дорогу. Я, як була у шортах і купальнику зверху, після душу, з ще мокрим волоссям пішла у місцевий супермаркет за продуктами. А там, біля прилавку зустрілась очима з хлопцем і.... зрозуміла, що пропала. Він першим підійшов до мене,сказав комплімент, спитав, як мене звати і поцікавився, які у мене плани на вечір? Я сміючись відповіла, що сідатиму у поїзд. Мій відпочинок закінчився. А він так тихо і серйозно попросив мене не їхати. Сказав, що щойно приїхав із друзями. Отак ми і стояли посеред магазину мовчки дивлячись одне на одного. Він приїхав, а я їду. Напевно так мало статися тепер думаю я... Додому моя подруга поїхала сама, а я залишилась ще на десять днів. Рівно через рік у той самий день ми знову стояли на тому самому місці у супермаркеті - відмічали річницю нашого знайомства. І там мій хлопець мені освідчився. Дівчата вірте у кохання і романтику. Ну і у курортні романи також.
Lady Gaga поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.06.2013, 09:38   #25
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Вау, як романтично! Просто, як у казці Lady Gaga ти щасливиця
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.06.2013, 10:47   #26
Марія2012
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.04.2012
Повідомлень: 26
За замовчанням

Якщо вже відпочивати то відпочивати і тілом і душею, але з розумом, щоб було б про що згадати і совість не гризла. В кожного своя думка у міру своєї розпущеності. Та якщо вже намічається щось серйозне треба добре подумати, особливо коли вже є чоловік і діти. Якщо важко жити з чоловіком то треба розслабитись хоча б на відпочинку.
__________________
Зіронька
Марія2012 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 13:59   #27
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

була у подібній ситуації коли ще не була заміжня,але тільки легкий флірт і все,нічого такого)
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:39.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору