Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 12.12.2011, 07:52   #1
Надін
Новенький
 
Реєстрація: 09.12.2011
Повідомлень: 10
За замовчанням НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ ВОРОЖІННЯ (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №12 (82) ГРУДЕНЬ 2013 — СІЧЕНЬ 2014 РОКУ)

Хто які знає ворожіння на новий рік? Кидайте сюди.
Я знаю таке: треба взяти чотири звичайних склянки і до половини налити туди води. У першу покладіть трохи цукру, у другу сіль, а в третю – хліб. У четвертий перстень.Той, хто ворожить, повинен відвернутися від склянок, після чого друзі чи рідні зав’яжуть йому очі, повірять кілька разів навколо осі, поміняють місцями склянки. Після чого він вибере якусь одну. Якщо вибере склянку з цукром, то рік буде дуже щасливим. Якщо з хлібом, то це до грошей. Якщо з перстнем до створення сім’ї. Ну, а якщо з сіллю, то нічого хорошого в новому році вас чекати не буде. До речі, якщо ворожить одружена людина то має бути три склянки. З перстнем склянки не потрібно ставити.

Останній раз редагувалося Оксана; 04.01.2014 в 16:33.
Надін поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2012, 15:51   #2
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ ВОРОЖІННЯ

Дівчата, не пропустіть різдвяну ніч з 6 на 7 січня. Сам час дізнати ім'я майбутнього чоловіка.

Отже, ворожіння перше: збирайте подруг і сідайте за стіл, на якому розставляєте по колу блюдця з гречкою, пшоном, рисом, манкою, вівсянкою й перловкою. В окреме блюдце слід налити воду. По черзі кожна дівчина розкручує в центрі кола сире яйце. Далі слід спостерігати до якого блюдця покотиться яйце.
Якщо до гречки — наречений буде багатий, якщо до пшона — він буде блондином, рис означає, що дівчина буде не першою його дружиною. Якщо яйце вибере манку, то обранець буде з півночі, якщо перловку — він буде військовим або держслужбовцем. Блюдце з водою означає, що дівчині доведеться багато подорожувати разом із обранцем.
Якщо яйце крутитиметься на місці і до жодного блюдця не покотиться — цього року дівчина заміж не вийде.

Ворожіння друге: треба взяти у батька або матері обручку. У звичайну склянку налити води на три чверті. Опустити на дно обручку.
Коли вода у склянці заспокоїться, потрібно довгий час дивитися через воду в середину опущеної обручки. У ній можна побачити обличчя свого судженого.

Ворожіння третє: слід налити у склянку води й поставити із обох боків дві свічки. Взяти мамину обручку, прив’язати до неї нитку. На нитці піднести обручку до води, але не занурювати у воду: якщо обручка почне битися об стінки — рахуйте, стільки років чекати судженого. Якщо обручка вперто не хоче крутитися й битися об стінки, значить, заміжжя в цьому році не буде.

Останній раз редагувалося Оксана; 29.11.2013 в 09:44.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 06:56   #3
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Знаю таке ворожіння: потрібно задумати запитання, подумки зосередитись на ньому. Покласти перед собою мобільний телефон, уголос проказати запитання. Якщо перший дзвінок буде від чоловіка - відповідь позитивна і бажаннязбудеться, якщо дзвінок від жінки - відповідь ні. А щоб дізнатись чи щасливим буде новий рік потрібно 31 грудня налити у тарілку воду і поставити її у морозилку. Тим хто живе в селі можна винести її на вулицю у новорічну ніч. Вранці роздивіться: лід піднявся - рік буде добрим, застиг - рік буде спокійним, утворились хвилі - буде і горе, і щастя, а якщо вода вимерзла лункою - рік буде поганим. Можливі втрати.
Або ж на Різдво потрібно розрізати яблуко навпіл, якщо всередині утвориться правильна зірочка з кісточок, новий рік буде щасливим.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 09:56   #4
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Ой, дівчата, гріх це все. Великий гріх. про це говорять у всіх церквах. Однак, коли у житті щось стається, чи ми на межі, чи ось як зараз наближаються свята ми забуваємо про це і ворожимо. Хтось сподівається кращої долі, хтось хоче знати вже і напевне, а хтось просто аби розважитись. Особисто я ніколи не вірила цим ворожінням, тому не засуджую ворожіння святкове. Сама ворожила в молодості у бабусі в селі. Це лише розвага, народна традиція й не більше. Особливо для молоді. А ось ворожбу як таку я засуджую. Хто ми такі аби знати майбутнє?
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 10:04   #5
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Якось, коли була студенткою ми з дівчатами у гуртожитку ворожили.Ворожили задля розваги перед новим роком перед тим, як роз'їхатись по домівках. То і ворожінням назвати було складно, читали по книжці покроково і розкладали карти. Тоді ми лише сміялись з того, що мені випало розстатися зі своїм хлопцем з яким ми вже подали заяву в рацс, а моїй колежанці випала смерть сестри і відрахування з університету. Страшно стало, коли наше ворожіння справдилось.
Аж дотепер мурашки по шкірі як згадаю. Каще не знати своєї долі. І краще не ворожити навіть задля розваги чи народної традиції.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 10:11   #6
Оксана
Модератор
 
Аватар для Оксана
 
Реєстрація: 05.03.2011
Адреса: Львів
Повідомлень: 137
Надіслати повідомлення для Оксана за допомогою ICQ
За замовчанням

Ірино, впевнена, що тоді просто у вашому колі була дівчина, котра тлумачила карти й була в курсі ваших особистих справ. А ще вона була напевно дуже добрим психологом і аналітиком. Можливо, ти сама їй розповідала, що часто сваришся з хлопцем, і зі сторони ваші відносини не були ідеальними відтак вона "напророчила" тобі розставання. А в колежанки сестра могла мати невиліковну хворобу й дівчина могла погано вчитись. Та ще багато причин могло бути. Так що тут не у ворожінні справа. Святкове ворожіння це лише розвага й не більше.
Оксана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 10:17   #7
Олена
Один з нас
 
Реєстрація: 05.03.2011
Повідомлень: 56
За замовчанням

Ворожіння однозначно гріх. Грішать і ті, що ворожать, і ті, кому ворожать. Так ще моя бабця мою маму вчила. Ми шукаємо допомоги не у Бога, а у диявола. Небезпека усіх цих ворожінь у тому, що людина потрапляє в залежність від передбачення і втрачає свою волю. Навіть, якщо за ним нічого серйозного не стоїть, ворожіння все ж впливають на людину, бо вона в них вірить. Людина вірить в якусь силу, яка править нею, стоїть за її життям. Потрібно тільки підібрати до цієї таємниці ключик або знайти правильний підхід, і тоді можна буде зазирнути у своє майбутнє. Навіть людина, яка вважає що не вірить у Бога або диявола, все ж вірить у таємничу силу, яка визначає її долю. Але якщо Бог хоче, щоб люди у Нього вірили і мали особисті стосунки з Ним, то сатані все одно: вірять в нього люди чи ні, йому важливо, щоб вони перебували під його впливом. Саме цеі сталося з Іриною та її подругою.
Олена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 10:28   #8
Мавка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 28.01.2012
Повідомлень: 8
За замовчанням

Я колись ворожила на свято Андрія у селі. Ворожили ми звісно на хлопців, і на те, коли вийдемо заміж. Скажу, що із того ворожіння все збулося не тільки в мене, а й в усіх дівчат. Ми тоді кожна принесла зі собою по печеньку. Хто б це бавився випіканням якихось доісторичних пиріжків. Розклали їх на підлозі і впустили до кімнати нашого Сірка, котрого не годували цілий день. Сірко з'їв одне печенько одразу, друге схопив і виплюнув, третє з'їв, а четверте схопив і пішов у кут кімнати їсти. Так ось моє печенько було першим. Я першою вийшла заміж. Друге печенько, яке Сірко виплюнув належало дівчині, котра вийшла заміж другою, але розлучилася у тому ж році. Третє печенько - дівчина вийшла заміж третьою. А та дівчина чиє печенько Сірко забрав у кут хати їсти вийшла заміж за іноземця. Ось так!
Мавка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 10:40   #9
Емі
Новенький
 
Реєстрація: 03.02.2012
Повідомлень: 11
За замовчанням

А я знаю такі ворожіння: на Новий рік чи Різдво взяти обручку й кинути на підлогу. Якщо вона покотиться до дверей чоловік тебе покине або ж йому судилося тривале відрядження. Або ще таке: взяти шматок воску покласти в металевий посуд і розплавити на вогні і відразу ж влити в ємність з холодною водою. Фігура яка утвориться розкаже про майбутнє . Якщо побачите дім - незабаром чекає зміня місця проживання, руїни – нещастя, яма, печера – невиліковна хвороба, дерева – якщо гілками вгору радість, глками униз неприємності, кільце, свічка – заміжжя. А якщо віск шматком падає на дно – самотність.
Емі поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2013, 10:46   #10
Флеш.Ка
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 22.01.2012
Повідомлень: 7
За замовчанням

Скільки разів я не ворожила, щось нічого не збулося з того всього. Можливо, аби збулося потрібно ще у це все вірити? А ось те, що ворожити весело це правда. особливо, коли велика компанія.
Флеш.Ка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 09:08.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору