Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 05.05.2014, 18:46   #1
Іванка
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 26.04.2014
Повідомлень: 3
За замовчанням Як завагітніти? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №9 (91) ЖОВТЕНЬ 2014 р.

Дівчаточка порадьте будь-ласка щось. Вже 2 роки ми з чоловіком займаємось незахищеним сексом,через кожні 2-3 дні і нічого у нас неполучається. ми були на обстеженні,обоє здорові. Неможу зрозуміти що не так ,можливо для цього потрібна якась спеціальна поза а можливо і час. Порадьте будь-ласка,ми дуже хочемо маленького.

Останній раз редагувалося Оксана; 04.10.2014 в 12:47.
Іванка поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.05.2014, 06:48   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Спробуй, коли він ззаду, а потім на животі полежи з півгодини. Але, Іванко, не потрібно знущатися один над одним, займаючись сексом безперервно, як ти кажеш кожні два дні. Справа в тому, що життєздатність сперматозоїдів знижується з кожним наступним викидом сперми. Щоб підвищити свої шанси завагітніти, варто займатися любов’ю хоча б два рази на тиждень. Сама подумай, щоб сперматозоїди були активними і життєздатними, чоловіча сперма повинна дозріти, нормально відновитися… Чим частіше в чоловіка секс, тим менше в нього сперми.

Останній раз редагувалося Роксолана; 30.08.2014 в 13:50.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.05.2014, 19:09   #3
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Сходіть до гінеколога\уролога.Спробуйте запліднення методом ЕКО
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2014, 14:28   #4
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Розкажу про себе -- років 3 чекала і мріяла коли нарешті завагітнію. Така ж ситуація -- обоє здорові і ніц! Словом, коли ми забули про те, що нам секс потрібен лише для вагітності, розслабилися і просто любили один одного і жили для того, щоб бути разом, все і сталося. Нині у мене "тріо Мареничі" -- паца, дівчина і пацан.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2014, 17:00   #5
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Іванко, я не спеціаліст, але знаю, що якщо на чомусь дуже зациклюватися, то організм починає протестувати. Можливо, ви не вагітнієте якраз через те, що дуже цього хочете. Постійне очікування овуляції, напружені нерви, секс задля запліднення, а не для задоволення... Зупиніться. Переведіть дух. Розслабтеся. Пустіть питання на самоплив, і воно неодмінно вирішиться, якщо дійсно зі здоров'ям і вашим, і вашого чоловіка все гаразд. Організм жінки мудрий, він сам налаштується на потрібний результат, коли його не мордувати.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2014, 07:32   #6
i_z
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 29.08.2014
Повідомлень: 2
Восклицание

Доброго дня. У нас із чоловіком виникла така проблема : у нього цукровий діабет 1 типу середньої важкості. Ми дуже хочемо дитинку але з цим виникає проблема - сам ст. акт відбувається але його закінчити дууууже важко. Я так розумію, що це від того, що присутня часткова втрата чутливості. Порадьте будь ласка нам як її відновити, може є якісь народні методи, тому що до лікаря він не хоче йти. Каже що соромиться. Хто з такою ситацією стикався,що Ви робили у такому випадку??? ДЯКУЮ!!

Останній раз редагувалося i_z; 29.08.2014 в 13:02.
i_z поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2014, 17:04   #7
настя
Новенький
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Порада тут одна - просто жити собі і кохатися з чоловіком, і все вийде саме собою. Рано ще хвилюватися. От у мене знайома жила з чоловіком понад десять років, а дітей не було, то аж тоді вони звернулися до лікаря (можна так довго й не чекати), і тепер у них уже три дівчинки! Важливо налаштуватися на позитивну хвилю, жити в очікуванні щастя, і воно настане, як не саме, то з допомогою сучасної медицини. Тож не хвилюйся, насолоджуйся моментом.
настя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2014, 11:36   #8
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Дуже добре, що ця тема з’явилася на форумі. Іванка, а ви робили тест на сумісність? А гормони у вас обох в нормі, а в тебе труби прохідні?
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2014, 11:44   #9
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

Дівчата, перед тим, як планувати вагітність не полінуйтесь перевірити стан свого здоров’я. Здайте загальний аналіз крові, сечі, жінкам варто додатково зробити УЗД органів малого тазу, пройти огляд у гінеколога та здати мазок на флору, а чоловікам здати аналіз сім’яної рідини -- спермограму. І не забувайте, що вірогідність зачати і завагітніти в одному менструальному циклі складає лише 20 відсотків, тому будьте терплячі. Немає потреби бігати по лікарях, якщо ви живете регулярним статевим життям. Не допускайте, щоби ваш чоловік в найближчі дні перед планованим зачаттям відвідував сауну, чи приймав гарячу ванну. Після статевого акту не спішіть вставати. Варто полежати хоча б пів години, а найкраще кохатися вночі. Обирайте пози з найбільш глибоким проникненням, робіть «берізку» після акту. Повноцінно харчуйтесь, не сидіть на дієтах. Зменшіть вживання кави! Доведено, що кофеїн негативно впливає на дітородну діяльність. І поменше стресу й у вас все вийде!
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2014, 12:04   #10
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

У мене багато знайомих завагітніли після моря. Головне, Іванка, відпочити, розслабитися. Бо ж негатив впливає на організм. Поїдьте у відпустку, якщо не до моря то кудись. Хоча б в Карпати. Розслабся і отримуй задоволеня, а то забила голову собі тим що конче маєш завагітніти. Переключись на щось інше, дивись, і завагітнієш.
А тобі i_z, я б порадила десять разів подумати перед тим, як вагітніти від хворого чоловіка. Адже на те, якою народиться дитина впливає хвороба батька. Навіть якщо, як ти кажеш у чоловіка цукровий діабет І типу, завагітніти ти можеш, але ж дитина успадкує цю хворобу!!!!! Тобі це потрібно? І навіть, якщо станеться диво і дитинка з’явиться здоровою на світ він матиме погану спадковість тоді хворобу можуть успадкувати твої онуки.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 07:32.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору