Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 03.08.2013, 22:24   #1
Tanjusha
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.08.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням Зрада чоловіка.

Допоможіть розібратись!Я дізналась що мій чоловік спілкувався з іншою дівчиною більше місяця...Він мене переконує що просто спілкувались і два рази на пів години зустрічались,а вона говорить (ми розмовляли з нею по мобільному) що бачились чотири рази і десь навіть ночували разом.Хочу ще додати що він згоден і на детектор брехні іти (але нічого для цього неробить!)а вона на конкретні питання до прикладу в який день була ця ніч відповіді дати неможе.Зааз він себе теж дивно поводить бачить що я мучусь дізнавшись таку правду але поводить себе так ніби нічого непомічає.
Tanjusha поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2013, 09:21   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

ну, я б тобі порадила, на якийсь час зачаїтись (щоб чоловік думав саме так), А САМІЙ ЗІБРАТИ БЕЗЗАПЕРЕЧНІ ДОКАЗИ ЗРАДИ. Тільки так.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2013, 18:00   #3
Tanjusha
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.08.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

А як їх зібрати?Думала піти на детектор брехні так нефакт що попадеш і довго чекати а мені треба вже знати.Думала іти до ворожки але боюсь бо незнаю до кого йти а до будь якої страшно.До тої дівчини дзвонити нема сенсу вона вже два рази мені підтвердила що та ніч була а чоловік перші дні після того як я взнала бігав біля мене як бцля писаного яйця а потім включив повний ігнор навіть ненамагається доказати що нічого між ними небуло просто постійно говорить мені що це було несерйозно і нічоо небуло між ними.Але по роздруківці видно що спілкувались по декілька разів на день і командіровки в її місто бцули ео два рази на тиждень.
Tanjusha поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2013, 18:07   #4
Tanjusha
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.08.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

Він бачить що я мучусь і сижу на заспокійливому але як я бачу йому байдуже навіть ненамагається зі мною поговорити і доказати.А я вже так неможу жити в постійних догадках було між ними щось чи ні.Ця дівчинк говорила зі мною як з подружкою тому що як вона сказала якби уона опинилась в такий ситуації теж хотіла б щоб їй відкрили очі на чоловіка.Уона про жінку і дітей нівоо незнала він і її обманув тому вона погодилась мені все розказати.В мене впринципі немає підстав їй невірити тому що вона мені сказала про сайт на якому вони познайомились я перевірила він дійсно був зареестрований на сайті знайомств як неодружений і напискв інше мцсто ніж то в якому ми живем.
Tanjusha поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2013, 10:58   #5
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Ой, Tanjusha, та твій чоловік не лише зрадник, він ще й брехун та аферист. Ця дівчинка, яка тобі все розповіла...він її теж обдурив. Вона молодець, що того йому не подарувала й тобі все розповіла. Як чинити, вирішувати лише тобі. Я особисто зради б не пробачила й послала його під три чорти.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2013, 10:59   #6
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Хіба кохана людина буде мучити свою половинку? не те щоб діями, а навіть просто переживаннями? Ні. не буде.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2013, 07:58   #7
Tanjusha
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.08.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

Добилась я того що він сам мені у всьому зізнався але тепер стверджує що вона для нього була лише співрозмовником...і нічого більше,хоча думаю всі так говорять.Мучив мене так довго бо боявся що я його вижену і тягнув час бо думав що якось все вляжеться.Просто якщо вона для нього була б тільки співрозмовником по телефону то для чого було зустрічатись в живу. І ще один нюанс вони разом були на квартирі але сексу мвж ними небуло це і вона і він мені говорили,але ж для чого тоді було йти туда (він говорив що кафе в якому вони були закривалось було пізно і йому треба було десь ночувати бо він був в командіровці а вона зголосилась піти з ним посидіти поговорити) і почала до нього там приставати але він незахотів і вони просто лягли спати.Якось так незнаю чи ви зрозуміли бо в мене в голові це все крутиться і можливо якось незрозуміло пишу...
Tanjusha поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2013, 08:10   #8
Tanjusha
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 03.08.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням

Я дуже хочу йому повірити і вибачити але неможу це викінути з голови і забути але неможу спогади періодично вспливають у мене в голові я собі уявляю як це все відбувалось як кожну командіровку він мені брехав я думала що він спить а він з нею гуляв і незнаю що з цим робити.І себе виню бо в той період у нас були напружені стосунки і можливо я його довела бо ми тільки то і робили що сварились і можливо тому він знайшов собі співрозмовницю.
Tanjusha поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 14:48   #9
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Цілком згодна з Роксоланою
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 18:12.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору