Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 06.10.2014, 11:43   #21
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Ну і що за задоволення давати такі, не побоюсь цього слова, безглузді обітниці? Це стосується і тієї пані, що з чоловіком розлучилась. Невже лише, для того, щоб зробити себе нещасною і насолоджуватись власним болем?
Хіба не ліпше було б, наприклад, пообіцяти безплатно працювати в дитячому будинку чи взагалі усиновити сироту? Або піти волонтерому у нічліжку, їсти варити бездомним? Чи майно роздати бідним? Невже це не було б миліше Богові, корисніше людям і, правду кажучи, не таким уже й легким для виконання?
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2014, 08:34   #22
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Дякую, дівчата всім, хто відгукнувся. Щиро кажучи не думала, що почую такі засуджуючі коментарі. Як на мене це не безглузда обітниця Maria. Хіба є у нашому житті щось важливіше за сім"ю? А моя подруга пожертвувала цим найціннішим. Я дуже хочу щоб у неї вистачило сил дотриматись слова але разом з тим дуже прикро бачити що гарна жінка немає особистого щастя...
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2014, 09:04   #23
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Видно, що для Вашої подруги є щось важливіше за сім'ю, якщо вона нею пожертвувала заради чогось іншого.
І, будь ласка, вибачте, якщо мої слова прозвучали осудливо. Просто мені здається, обітниця допомагати іншим на шкоду собі набагато більш вартісна, ніж просто шкода собі.
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:31.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору