Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.09.2012, 18:08   #1
Alex
Новенький
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням Що буде, якщо порушити обітницю? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" №10 (92) ЖОВТЕНЬ 2014 РОКУ)

Привіт всім! Порадьте будь ласка, щось. Може тут є знаючі жінки?
Моя подруга дала обітницю Богові. У неї була складна життєва ситуація, яку ніхто не міг розрішити. Ніхто з людей не міг їй допомогти лише Господь. І вона щиро молилась і прохала Господа про допомогу. Вона дала обітницю, якщо її бажання здійсниться, вона назавжди залишиться самотньою. Тобто не те, що заміж не вийде, а й взагалі ні з ким не зустрічатиметься. Навіть не народить собі дитини. Це дуже серйозна обітниця. Можете уявити у якому вона була розпачі. І сталося диво. Її бажання збулося. Минуло вже півроку подруга обітниці дотримується. Щиро молиться. Але я не можу дивитись на неї. Я розумію, що вона пообіцяла це. Але їй лише 26 років! А вона прирекла себе на самотність! Що буде якщо вона порушить обітницю? Чи можна від неї відмовитись? Хто знає?

Останній раз редагувалося Оксана; 25.10.2014 в 11:28.
Alex поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2012, 20:03   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Alex, тут дуже важко щось радити. Особливо вам важко щось порадити подрузі. Бо наскільки я знаю і розумію, такі речі є дуже важливі. Часто коли люди відмовляються від своїх обітниць чи забувають просто про них, то біда повертається ще з більшим розмахом. Можливо варто поговорити вашій подрузі з якимось мудрим священиком. Іноді можуть призначити якусь покуту -- пішу прощу чи ще щось. Та моя думка така, що якщо свідомо дав таку обітницю, то дотримуйся -- можливо це саме те, що тобі бракувало у житті.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2012, 11:05   #3
Галя
Користувач
 
Реєстрація: 12.03.2011
Повідомлень: 24
За замовчанням

Ні! Краще не порушувати і не відмовлятись від свого слова. Порушити обітницю гріх. Знаю, що дрібні обітниці знімаються на сповіді. Але ця обітниця дуже серйозна. напевно таки дуже великою була її біда раз вона таке пообіцяла, тому і отримала здійснення свого бажання. Нехай молиться, Господь їй допоможе.
Галя поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 17:29   #4
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Знаєте, обережними потрібно бути у словах, особливо, якщо обіцяєш Господу. Але... усіляке в житті трапляється і раз Господь допоміг твоїй подрузі, значить він її почув. А тому Alex, припини порад питати. Твоя подруга зробила свій вибір. І не переживай за неї. Господь дасть їй сил витримати цю обітницю.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 17:46   #5
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Це ж її вибір.Обітниць треба дотримуватися,тим більше даних Богові.Тільки я не розумію,навіщо було обирати саме цю обітницю,що вона дає?
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 11:04   #6
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Я так думаю, Ітуїціє, обітниця приректи себе на самотність дуже сильна. Значить справді тяжка проблема була, якщо жінка прирекла себе на таке. Я ось не раз чула, що зараз жінки моляться про те щоб чоловік з АТО живим повернувся. У мене сусідка яка просить Господа, нехай повернеться живим, нехай без руки, ноги, калікою, нехай навіть її покине (бо ж всяке трапляється, там на АТОі жінки є) вона все пробачить, аби був живий.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2014, 14:18   #7
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Alex, а чого так перейматися через це? Можна подумати, в житті іншого щастя нема, тільки як бути з чоловіком. Якщо ваша подруга дала таку обітницю, то відчувала в собі силу її дотримуватися. І не вам судити, наскільки вдасться її життя. Для одних жінок щастя -- це бути коханою, для інших -- діти, ще для когось -- робота, молитва і т.д. Ми всі різні, тож варіантів безліч. Стосовно того, щоб порушити обітницю... Уявіть собі, що ви -- Бог. Маєте купу роботи, клопотів і розчарувань, у вас щодня щось просять. І ось ви почули молитву людини, переляканої, вбитої горем. Вона просить у вас милосердя і обіцяє натомість щось дуже серйозне. Виконуєте її прохання, але за деякий час бачите, що вона свого слова не дотримала. "Якщо вона злегковажила своєю обіцянкою, значить, мій дар не був для неї аж таким важливим, -- подумаєте ви і заберете його назад. -- Може, якійсь іншій людині він потрібніший". Скажіть, кому потрібен такий розвиток подій?
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2014, 20:04   #8
Весна
Наш знайомий
 
Аватар для Весна
 
Реєстрація: 26.01.2012
Повідомлень: 48
За замовчанням

Знаєте як кажуть "обережними потрібно бути із словами". Це стосується і бажань і обітниць. Особливо обітниць. Адже це потрібно робити при здоровому глузді, а не під впливом емоцій. Я колись дивилась передачу про одного чоловіка який потерпав від безгрошів"я. Так ось він молився Господу і обіцяв, що віддасть все за купу доларів у дипломаті. Його бажання було таким сильним, що він щодня уявляв себе біля цього дипломата з грошима. І що ви думаєте його дружина з дітьми полетіла у Європу туристами. Там його сім"я розбилась на машині.Страхова компанія виплатила йому гроші і він таки отримав те, що хотів, а він віддав все що мав. Тому я ніколи нічого не обіцяю зопалу.
Весна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2014, 12:53   #9
Даша
Наш знайомий
 
Реєстрація: 06.03.2011
Повідомлень: 34
За замовчанням

Маячня це все, Весно. Усі ці обітниці і кара за них. Це лише психологічний прийом. Ось якщо я пообіцяю те і те, то отримаю що хочу. Це такий собі контракт купівлі-продажу бажання. Бо ж не всі наші бажання здійснюються. А обітниця це якраз та сама пастка у яку потрапляє наша свідомість. Мовляв якщо я заплачу високу ціну відмовившись від чогось, то вже точно отримаю те що хочу. Я ось подумала, твоїй подрузі Alex не обітниці давати потрібно було, а тверезо шукати вихід із ситуації яка у неї склалася. Якщо, приміром дуже були потрібні гроші і позичити нема в кого можна піти взяти кредит, якщо невиліковна хвороба то шукати нетрадиційні методи. Тобто якось рухатись. Але навіщо, коли можна щось пообіцяти, отримати своє, а потім й забути про обітницю. Гірше вона нікому не зробила, лише собі. А якщо її бажання ще й не здійсниться, то взагалі капець для психіки.

Останній раз редагувалося Даша; 04.10.2014 в 12:59.
Даша поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2014, 17:28   #10
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Обітниця — це дана Богові урочиста обіцянка скласти жертву або утримуватися від певних речей. «Коли зробиш обітницю Богові,— говорить Соломон, цар стародавнього Ізраїлю,— то не зволікай її виповнити». Він додає: «Що ти обітуєш, сповни! Краще не дати обіту, ніж дати обіт — і не сповнити!» А Закон, даний Ізраїлю через Мойсея, стверджує: «Коли ти складеш обітницю Господеві, Богові твоєму, не загаюйся виконати її, бо конче буде жадати Господь, Бог твій, від тебе, і буде на тобі гріх» Тож слід серйозно ставитися до обітниць, котрі ми даємо Богові. Невиконання обіцяного може призвести до того, що «Бог буде гніватися» й «нищити» все, чого ми вже досягли, як написано у Біблії Ставлячись до сповнення обітниць легковажно, ми можемо втратити Боже схвалення. Ісус Христос сказав: «Ваше ж слово хай буде: «так-так», «ні-ні». А що більше над це, то те від лукавого» Матвія 5:37. Тож якщо дав обітницю мусиш її дотримати. До речі як і обіцянки, які ми даємо іншим. Оце і вся відповідь тобі Alex на твоє запитання.
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 20:16.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору