Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 23.03.2013, 06:28   #1
Русалонька
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.03.2013
Повідомлень: 5
За замовчанням Жінка стерво. Хто вона?

Дівчата, нещодавно їхала в автобусі і мене одна жіночка обізвала стервом... А справа була ось у чому: чекала назупинці маршрутку. Автобуса довго не було і, коли нарешті з"явилась омріяна маршрутка, виявилось, що вона дуже напхана. Але водій зупинився, бо з неї виходили. Звісно я туди встигла зайти. Так ось, переді мною стояла жінка, за якою було порожньо. Ну, ви знаєте, як це буває. Стане хтось біля дверей, а далі не посунеться. Ну я бачу, що вона не рухається протиснулась за її спину, а потім чую, як та пані на весь автобус: "ось, стерво!". В мене чомусь це слово до цього моменту асоціювалось зовсім з іншим А як, ви думаєте, жінка стерво вона хто?
Русалонька поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2013, 15:52   #2
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

Розкажу Вам історію зі свого життя,яка недавно відбулась! До мене прийшла пацієнтка-досить симпатична жінка 36років,але одинока!Хто ж знав шо вона ненавидить усіх осіб жіночого року молодших за неї і симпатичних!шо вона мені виробляла-дійшло до того ,що ніби я погано зробила,шо я якась стажорка,розплакалась(а коли асистент відійшов вона мене досить неприємно обізвала-словами синонімами жінок найдревнішої професії).На допомогу прийшов наш головний лік-чоловік 50років(симпатичний)-тут наша мадам і розтаяла,він нічого не зробив лише видимість роботи-тут вона розсипалась компліментами в його сторону(хоча це була повністю моя робота)!!! ось так буває-але навіть і після цього в мене язик не повертається назвати її стервом! тобто до чого я веду-це вияв виховання,якщо вона собі позволяє без причини(та навіть при її наявності) когось так назвати-висновок лише один вона є тим як вона обзиває інших(це як вислів-ми є те ,що ми їмо))
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.04.2013, 15:51   #3
deto4ka
Що я тут роблю?
 
Аватар для deto4ka
 
Реєстрація: 17.02.2013
Адреса: Львов
Повідомлень: 3
За замовчанням

А от на мою думку, жінка - стерво, це та жінка, яка має силу волі, не дозволяє себе ображати, ніколи не принижується і знає собі ціну. От мене одного разу мій колишній хлопець назвав стервою, я звичайно образилась на нього і пішла до свого друга, який завжди мене підтримує... Так от він мені сказав, що я правильно зробила, що пішла... І ще він сказав, що якщо він мене так назвав, значить він мене не вартий... Стерво це не погано, як кажуть, " Стерво звучит навіть красивіше ніж козел", так що, дівчатонька, не переймайтесь якщо вас так назвали))
deto4ka поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 17:43   #4
Інтуїція
Один з нас
 
Аватар для Інтуїція
 
Реєстрація: 09.01.2014
Адреса: Україна,Київ
Повідомлень: 60
За замовчанням

Я вважаю,що жінка стерво - це жінка,яка знає собі ціну,але інколи в неї це б є через край.І ще вона може іти по трупах,а також відвертає прислів я "На чужому нещасті свого щастя не збудуєш".Але в даному випадку це слово недоречно.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 00:24.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору