Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Жіночий світ

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19.07.2012, 21:57   #1
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням вдалий відпочинок-або рекомендуєм хороші перевірені місця

привіт дівчатка,хотіла б зачепити тему відпочинків,може знаєте хороші бази в Карпатах,чи може на півдні,в Болгарії!
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.07.2012, 22:01   #2
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

чому я почала цю тему,просто 2 тижні тому вернулась з Карпат,ми були там невеличкою компанією,знайшли котедж через інтернет! побули там день і самі з"їххали бо чоловік який там за всім дивився просто в прямому значенні з нас знущався!чесно такого в мене ще не було і не хочу щоб у вас було! тому найкраще їхати на перевірені місця
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2012, 19:36   #3
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Ого! А як саме знущався? Що він такого робив? Я чотири роки тому через турфірму поїхала в Коблево. А там вже познайомилася із власницею пансіонату, так тепер лише туди їжджу відпочивати. Місце, умови сподобались, та і знижку щороку маємо, як постійні клієнти. До моря йти 3 хвилини і недорого. Не люкс правда, але пристойно.

Останній раз редагувалося Роксолана; 20.07.2012 в 19:43.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2012, 21:53   #4
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

а було там дуже весело-спочатку він нам не дозволяв включати світло,потім коли ми захотіли прийняти душ-сказав, ви шо зі Львова брудні приїхали,ключі нам від кімнати не давав казав,що як позакриваємся не знати чим займатись почнем,бадмінтом сказав грати за 50 м від котеджу,і це все за півдня-бо зранку на наступний день ми з,їхали! отак
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2012, 21:59   #5
Аліна
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 23.03.2012
Повідомлень: 116
За замовчанням

а цього року в Болгарію не поїхали-бо візи не встигли відкрити,а відпустку посунути теж не вдалось,зате поїхали в Одесу але лише на 8 днів! чесно я навіть не розраховувала на такий хороший відпочинок!пансіонат дуже хороший-є різні номера і будиночки на різний гаманець,харчування теж дуже хороше і до моря дуже близенько! правда між цими плюсами є і один мінус-станція Кароліно-Бугаз дуже спокійна без інфраструктури тому ми кожен вечір ходили на сусідню-а там життя вирувало.
Аліна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.06.2013, 13:43   #6
Maria
Користувач
 
Реєстрація: 02.07.2012
Повідомлень: 20
За замовчанням

Оскільки маю малу дитину, звертаю увагу тільки на відпочинок з дітьми. В Крим, поки малий, їхати побоююсь через дуже не нав язливий сервіс за цінами "ол інклюзив" у Туреччині. Хоча, думаю, з 8-10-річною дитиною можна вже й у Крим. У такому віці вже й екскурсії і гарна природа цікаві, й до харчування можна більш демократично ставитись.
Відпочивали в Туреччині. Надзвичайно сподобалось і нам, і малюкові. Що харчування-проживання, що розваги орієнтовані на дітей, а про чистоту і приємний сервіс взагалі окрема мова. Ясна річ, в цілому це не дуже дешевий відпочинок, але безпека дитини варта того.
Цього року хотіли б податися в Болгарію, бо це дешевше. Я колись там була в Обзорі і ще тоді подумала, що власне з малими дітьми тут зручно відпочивати: маленьке затишне містечко, ціни нижчі, ніж у великих, море чисте, є розваги для дітей, неподалік у Варні -- аквапарк. І якщо не брати "ол інклюзив", а винайняти "студіо" й готувати їсти самому -- вийде навіть дешевше, ніж у Криму.
Maria поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 16:20.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору