Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Мама і діти

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 17.09.2011, 16:40   #11
Ірина
Наш знайомий
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 32
За замовчанням

А моя бабця завжди казала коли хтось з чужих дивиться на дитину, то про себе говорити "сіль у очі, камінь в зуби". Або якщо таке з дитиною сталося як до вас прийшли гості і після цього дитина кричить: мати повинна злизати з чола, щоки, підборіддя, іншої щоки за годинниковою стрілкою і сплюнути через ліве плече, кажучи при цьому: "який гість - така честь". Так повторити три рази.
Ірина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 16:54   #12
Каріна
Новенький
 
Реєстрація: 16.03.2011
Повідомлень: 18
За замовчанням

Моя сестра має цю проблему. Тож пустила її за свій комп.
Привіт усім! Зараз ми в гостях у моєї сестри і вона мені показала ваш форум. Мені є що розповісти на цю тему. Як не поїдемо до свекрухи в гості, так і стається прикрість з малим. Приїжджаємо додому кричить криком, безупину. І так могло тривати по кілька днів поки добрі люди мені не підказали, що це вроки і їх треба знімати. Після цього приїжджаємо додому одразу знімаю вроки, дитина спокійна. Знімаю так: для цього знадобиться сокира (підійде навіть кухонна для м'яса) ставлю малого в одвірку обличчям до кімнати де він спить. Беру сокирку і промовляючи в ім'я Отця Сина і Святого Духа. Амінь. Стукаю сокиркою по одвірку роблячи хрест. Коли стукаю внизу сокирка має стукнутись об підлогу між ніжками дитини. Сама мама в цей момент має стояти за спиною дитини. Метод дієвий коли є сильні вроки. Але треба бути дуже обережною із сокиркою. Якщо дитина дуже мала, то її хтось має тримати. Дитину попускає одразу, а ось мамі може бути зле. Тоді треба вмитись свяченою водою.
Спершу я не вірила, що це свекруха. Все-таки рідна бабця. Але це помітив і чоловік. Поки я не навчилась знімати вроки він мені навіть заборонив дитину возити до неї. Ось таке буває в житті. Тепер ми їздимо до неї у гості без проблем.

Останній раз редагувалося Каріна; 17.09.2011 в 17:19.
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 20:25   #13
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

я прочитала всі ваші зауваження, і все-таки залишуся при своїй думці! дуже складно пояснити і зрозуміти природу вроків. часто на вроки списуюють ту ж вегеросудинну дистонію. а деколи під якоюсь важкою хворобою ховаються ті ж вроки. тут дуже важко правильно визначити. молитва -- це дуже добре і правильно, як захист її треба промовляти не тільки оберігаючи дитину від врокі. і, до речі, нещодавно придбала для дітей латочки -- вони їх носять у портфелях, як захист від поганого ока і оберіг!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 20:28   #14
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

і до речі -- про свекрух, у мене та ж проблема! але я все таки сподіваюся, що це вона робить підсвідомо, а не навмисно!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2011, 07:52   #15
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

Привіт усім! У мене та моїх дітей, слава Богу, ніколи не було сильних вроків. Ну там немовлятами могли поплакати після того як у хаті забагато людей збиралося. Ну я обтирала майкою навиворіт, хрестила, молитву змовляла - і все миналося. Та хочу розказати, як одного разу врекли мою свекруху. На другий день після весілля і мої, й чоловікові родичі позбиралися у нас вдома, почали роздивлятися подарунки. Свекруха розгорнула гарний великий рушник, і буквально за кілька хвилин їй стало зле. Моя мама поклала її спати, бо всі подумали, що це з перевтоми, з переживання. Але вона поспала всього дві години, встала - а їй ще гірше. Голова крутиться, нудить, кола перед очима... Ми думали, що це отруєння. Але моя найкраща подруга запідозрила вроки і стала їх знімати. Тричі кидала сірники на воду, і тричі вони тонули. Після того як чоловікова мама попила цієї води, помолилися, їй поступово стало легше. Подруга сказала, що приспані вроки важчі і їх складніше зняти. Ми навіть потім вичислили, хто того рушника подарував - і ця особа точно не одного врікала! Ось так, буває, що й свекрух врікають
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2011, 13:52   #16
Ксенія
Користувач
 
Реєстрація: 10.06.2011
Повідомлень: 20
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від anet Подивитися повідомлення
і до речі -- про свекрух, у мене та ж проблема! але я все таки сподіваюся, що це вона робить підсвідомо, а не навмисно!
Так я теж так думаю, бо все-таки це її внук чи внучка. Хіба може вона бажати зла дитині? Але думаю що це все через нелюбов до невістки. Її негатив пробиває захисне поле дитини. Ось вам і вроки. Сама була свідком того як бабця-свекруха довго-довго спостерігала за внуком, який бавився на майданчику. Вона приїхала у гості до сина, але побачила малого, який гуляв на вулиці, зупинилась і просто ним милувалась. Потім на вулицю вийшла невістка... а далі, наступного дня усі в під'їзді знали, що з малим щось творилося, викликали швидку, яка не зарадила, аж поки не зняли вроки. На жаль, не знаю як саме знімали, але таку історію знаю.
Ксенія поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2011, 17:33   #17
Краля
Наш знайомий
 
Реєстрація: 30.09.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

Дівчата, скажіть, хтось з вас звертався до ворожок аби зняти вроки на безгрошів'я? Просто за останній час стільки всього на мене звалилося, що вже не знаю, що робити. Знаю, що це гріх. Молюся щодня. Бачу щось не так пішло в моєму житті.

Останній раз редагувалося Краля; 07.11.2011 в 17:35.
Краля поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2011, 13:46   #18
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Памятаєте вираз -- не можете змінити ситуацію, то змініть своє ставлення до неї. Взагалі ж кажуть, що гроші від лукавого. Але без них нам ой як тяжко!
І до речі про ворожбу. Коли моєму синові сповнився рочок мама запропонувала таке напівжартівливе-напівсерйозне гадання. Але треба робити саме у день народження дитини. Розкласти перед нею речі, які асоціюються з майбутньою професією. Скажімо, -- молоток (майстер), машинку (водій), біблію (священик). Для дівчаток ще ставлять перстень -- чи скоро вийде заміж. А потім дивляться до чого дитина найперше потягнеться, то тим і буде. варіантів може бути скільки завгодно. але розкладайте речі, коли дитини не буде в кімнаті, бо тягнутиметься до усього нараз. Мій син потягнувся серед багатьох речей до Біблії, ми з мамою затерпли -- священик????? Ми всі забули про той випадок, але коли йому було 4-5 років, то він постійно тільки те й казав, що я буду священиком, навіть добре не розуміючи, що це слово означає. Тому, я думаю, що щось у цьому таки й є! Попробуйте, мамусі!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2011, 08:30   #19
Михайлина
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 16
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Краля Подивитися повідомлення
Дівчата, скажіть, хтось з вас звертався до ворожок аби зняти вроки на безгрошів'я? Просто за останній час стільки всього на мене звалилося, що вже не знаю, що робити. Знаю, що це гріх. Молюся щодня. Бачу щось не так пішло в моєму житті.
Як зняти вроки на гроші на жаль не знаю, але знаю одне ворожіння. За кілька хвилин, як сісти за стіл на святу вечерю, попроси чоловіка покласти залізну гривню під одну з тарілок на столі, так аби ти не бачила. Потім зайди і спробуй вгадати, під якою тарілкою гривня. Якщо тобі вдалося знайти її з першого разу, то в новому році тебе чекає фінансове благополуччя, якщо з другою – то все буде так само, як і в поточному році. Якщо гривня залишиться незнайдееною, то наступного року тебе чекають фінансові труднощі, та великі витрати.
Михайлина поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2011, 08:40   #20
Андрій
Наш знайомий
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 26
За замовчанням

А моя дружина мене собі наворожила на золотому ланцюжку. З її дозволу навіть розкажу як це робиться. Треба бути самій в кімнаті перед новим роком або Різдвом. Взяти в праву руку тонкий золотий ланцюжок. Потримати в кулаці і кинути на поліровану поверхню столу. Після цього лишається визначити фігуру у яку склався ланцюжок.
Круг – складне положення в майбутньому.
Овал – тебе чекає непроста ситуація, але все зважиться без особливих втрат.
Рівна лінія – тебе чекає успіх, нова справа буде успішною, задумане вийде.
Заплутаний вузол – труднощі в особистому житті і на роботі.
Трикутник – вдала ознака, все вийде.
Бант (метелик) — до романтичного побачення або навіть до весілля.
Змійка — знак-попередження: не довіряй чоловікам навколо тебе, вони можуть обдурити.
Ланцюжок склався в якусь букву – тебе чекає новий роман з людиною, ім'я якої починається на випавшу букву. У моєї дружини це була буква А . Тобто я.
Круг, усередині якого знаходиться частина ланцюжка, – до хвороби або депресії.
Андрій поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 14:29.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору