Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Кохання, він і вона

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 19.08.2011, 07:25   #11
Красуня
Новенький
 
Реєстрація: 14.08.2011
Повідомлень: 13
За замовчанням

Дружба між чоловіком і жінкою? Не смішіть! Це лише слова. Ніколи в це не вірила, навіть коли мала (як я думала) друга чоловіка. Ми разом працювали, сиділи в одному кабінеті. Столи стояли поруч. Він мені завжди допомагав, робив каву, чай. Допомагав з паперами і т. д. Прикривав мене, коли мені треба було піти з роботи у своїх справах. Так тривало поки не сталася криза в країні, почались скорочення. Ми залишились, але в нас зменшилась зарплата. Так ось, саме в кризу він показав своє справжнє обличчя він зробив так аби відібрати в мене частину моєї і так зменшеної зарплати. Мовляв, тебе ж не було, я тебе прикривав. Ось вам і дружба...
Красуня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2011, 07:29   #12
руда соня
Один з нас
 
Аватар для руда соня
 
Реєстрація: 08.03.2011
Повідомлень: 73
За замовчанням

У мене є друг з дитинства, ми можемо спілкуватися про все, можемо просто бути поруч і займатися кожне своїми справами. Ми знайомі майже 30 років, і тому нічого "такого" просто не може бути.
Але ось його дружина так не думає -- ревнує, влаштовує перевірки, дає питання "на засипку". Смішно, але й шкода її. Тому спілкуємося не так часто. Добре ще, що мій чоловік сприймає нашу дружбу як належне.
руда соня поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2011, 13:08   #13
Аn 144
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 28.08.2011
Повідомлень: 3
За замовчанням

Дружити можна довго, але рано чи пізно природа бере своє.
Аn 144 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2011, 13:51   #14
Світлана
Наш знайомий
 
Реєстрація: 29.08.2011
Повідомлень: 49
Подмигивание

Дружба між чоловіком та жінкою можлива, але вона , на мою думку, досить особлива, тому що базується не тільки на довір"ї та взаєморозумінні, а й на взаємній симпатії. А це в певній мірі вже загроза, що стосунки здатні перерости в дещо більше..., ніж просто дружба.
Світлана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.09.2011, 14:12   #15
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Красуне, підстава з боку жіночої дружби не означає, що жіночої дружби не існує?! То чому коли тебе зрадив чоловік-друг ти вважаєш, що дружби між чоловіком і жінкою бути не може?
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 12:31   #16
Kaluna
Зайшов, побачив, написав
 
Реєстрація: 15.09.2011
Повідомлень: 9
За замовчанням

Не може бути ніякої дружби. Ну як чоловіку розкажеш про сокровенне? В чоловіків же спосіб мислення зовсім інший. Та і з часом однозначно природа візьме своє. А потім кінець дружбі, нерозділене кохання і таке інше, прикро...
Kaluna поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2011, 13:29   #17
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Точно так само як і жінці!!!!! але чоловік може порадити щось з чоловічої точки зору, бо жіночу ти й сама знаєш!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2012, 06:36   #18
Nadiya
Розписався не на жарт
 
Аватар для Nadiya
 
Реєстрація: 05.07.2011
Повідомлень: 128
За замовчанням

Так буває , але її можна назвати хрустальною дружбою, адже дуже вже вона делікатна і в любий момент може розбитися. Взагалі то жінці для повної гармонії і спокої на душі потрібно мати два друга, жінку і чоловіка. Так це правда. Адже погодьтеся дорогі жінки ,що навіть най-най кращій подрузі хоч раз в житті бував момент коли не мож було виговоритися, це може бути по різних причинах. Бувають такі ситуації в яких чоловіки-друзі скоріше тебе зрозуміють і підтримають ніж жінки-подруги. Правда дружба між чоловіком і жінкою, як я вже вище писала , дуже крихка. Як багато хто каже від дружби до кохання один крок. Так в друга закохатися дуже легко , адже ви і так ставши друзями дуже зблизилися, знаєте всі думки всі тайни. А набагато важче зберегти дружбу не ставши коханцями, не ступити того кроку. Адже таку дружбу "між чоловіком і жінкою" треба цінувати, вона не раз стане вам у пригоді, особливо коли є чоловік. Не все ви зможете виговорити подрузі і не завжди вона зможе вас підтримати. Це я по собі знаю. Так у мене є справжній друг , з яким мені легко спілкуватися, який мене завжди підтримає, щось порадить, завжди втішить. Признаюся вам чесно ми з ним ніколи не бачилися. Випадково познайомилися по телефоні, довгий час спілкувалися. Ми з ним знайомі уже напевно сім років. а може і більше. Не зустрічалися ніколи не тому що часу не було, чи відстань мішає, ні, між нами всього пару кілометрів. А чому , самі точно і не знаємо, не получилося чогось , А може це і на краще? Може це краще для нашої дружби? У нього є своя сім"я у мене своя. Ми один на одного ніколи не претендували , хоча знайомими були ще до замужества . Так сталося що ми обоє знаємо міру нашої дружби. І не думаю що якщо ми колись зустрінемся в реальності у нас щось буде, адже ми цінуємо нашу дружбу перевірену роками!!!!!
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2012, 10:41   #19
Bogema
Майстер
 
Аватар для Bogema
 
Реєстрація: 13.01.2012
Адреса: Львів
Повідомлень: 157
За замовчанням

з впевненістю скажу що буває і є. в мене всі мої друзі - чоловічої статі. при тому в мене є коханий, який нічого проти не має що я спілкуюсь з друзями, бо сам з моїми ж друзями час від часу спілкується. наша дружба з одним хлопцем триває понад 5 років, при тому він вже встиг одружитись і розлучитись, і все одно спілкувався зі мною, з іншим понад 3 і ще одним понад 6. до жодного з них в мене не виникали почуття більші, як напевне і в них, якби це було так, я б дізналась.
тому якщо дружбу не цінують, то її коханням зіпсують, бо рідко коли буває що в "друзів" кохання взаємне.
Bogema поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2012, 16:38   #20
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

А я вчора якраз мала на цю тему розмову у компанії. Зі всіх чоловіків, а їх було четверо, лише один сказав таке: така дружба можлива, і, навіть потрібна! Уявляєте? Решта ж заумно поусміхалась
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 23:26.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору