Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Здоров’я

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 12.05.2011, 13:28   #1
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням Як позбутися глистів у дітей

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА СИМПТОМИ
-- у дитини часто болить живіт, причому напад болю виникає раптово і так само раптово минає;
-- бліда дитина не завжди має глисти, але це один зі симптомів, який має насторожити маму. Може навіть бути легка жовтяниця;
-- відзначається низька маса тіла в порівнянні з віковими нормами;
-- знижується апетит, аж до відрази до їжі;
-- з'являється нудота, блювота, підвищена слинотеча;
-- виникає рідкий стілець або навпаки, запори;
-- іноді з калом відходять гельмінти, зовні схожі на білуватих хробаків, або їх фрагменти;
-- відзначаються часті простудні та інфекційні захворювання, кишкові інфекції;
-- дитина погано спить, скрипить уві сні зубами.
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.05.2011, 13:29   #2
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Плід граната разом зі шкіркою і перегородками треба поділити на 2 частини, одну половинку залити склянкою окропу, прокип'ятити 5 хвилин і 2 години настояти. Отриманий відвар приймати по кілька ковтків 3-4 рази на день. Досить випити відвар з 1-2 гранат (4 склянки), -- аскариди і глисти зникнуть.

Пиття відварів граната треба доповнювати 3-4 клізмами -- це значно прискорить позбавлення від аскаридів. Купіть в аптеці порошок пижма і залийте одну столову ложку 2 склянками молока, киньте пару зубків часнику і, закривши кришкою, варіть на слабкому вогні 10 хвилин. Процідіть і в теплому вигляді використовуйте відвар для клізми. У день -- одна процедура.
Ці рецепти я неодноразово використовувала, вони завжди допомагали
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.01.2012, 19:58   #3
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Ні, Аліса, я живу у 21 столітті, і дуже часто спілкуюся з тими ж лікарями, які й самі знають, що ваші улюблені ворміли, вермокси і декатилени і тройчатки діють лише на дорослі особини глистів, а на яйця не діють, а саме ці яйця глистів і призводять до кашлю по ранках у дітей, блювоти від переїдання, і вовчого апетиту на солодке. Самі лікарі кажуть, що ці таблетки дуже і дуже негативно діють на печінку дитини, яка -- не сформована остаточно! Ви самі їх пробували???? а я пробувала -- від них дуже нудить, мене під час вагітності так не нудило як від них. Крім того, дуже болить голова і печінка! І перш ніж комусь щось радити -- треба вивчити ситуацію достовірно! Погоджуюся лише з тим, що усі дії треба робити під наглядом кваліфікованого лікаря! І бажано такого, який не має контракту з якимсь фармацевтичним концерном!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2012, 11:23   #4
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Це розмова зі серії: "Тебе мама вчила мити руки після туалету? -- Ні, мене мама вчила на руки не пісяти!" Пояснюю для чайників -- глистами заражаються не тільки від гриження нігтів, але й при звичайному потисканні рук, від грошей і так далі. і прививки дітям не роблю, бо моя подруга поховала девятимісячне немовля після третьої вакцинації АКДС вакциною. І її мама -- дитячий педіатр -- усім мамочкам радить і пояснює, що є хвороби які дитина перехворіє і отримає пожиттєвий імунітет (кір, краснуха, вітрянка), а от після ускладнення вакцинації вижити дитині важко. А залишитися повноцінно здоровою -- тим більше! Але вас це очевидно не цікавить!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2012, 15:54   #5
Юльчик
Новенький
 
Реєстрація: 20.03.2011
Повідомлень: 12
За замовчанням

А я знаю, що ці таблетки діють на яйця глистів. Просто пити їх треба тоді, коли самі глисти ще не вилупились з цих яєць. Важливо не пропустити цей момент. Переважно пити їх треба в останні дні місяця. Але спершу лікар має визначити що то за глисти і який у них цикл розвитку. В залежності від цього і вираховуються дні.
Юльчик поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2012, 13:16   #6
jet
Користувач
 
Реєстрація: 31.12.2011
Повідомлень: 21
За замовчанням

Цитата:
Повідомлення від Алиса Подивитися повідомлення
вам будет назначено эффективное лечение без последствий, сейчас есть такие препараты - стоит выпить только одну таблетку и проблема будет вылечена, затем повторно выпить ещё одну таблетку для профилактики, вроде через 10 дней - точно не помню, но это врач скажет и всё, а не так, как вы предлагаете бабушкин метод.
ну а ви читали анотацію до тих ліків? От вам последствия, для лінивих поцікавитись, ворміл, наприклад,

Побочные действия:
Со стороны пищеварительной системы: рвота, сухость во рту, стоматит, изжога, метеоризм, тошнота, боль в животе, диарея, запор.
Со стороны нервной системы: головная боль, сонливость или бессонница, головокружение, дезориентация, спутанность сознания, галлюцинации, судороги.
Со стороны органа зрения: снижение остроты зрения.
Реакции гиперчувствительности: крапивница, дерматит, зуд, пузырчатка, лихорадка.
Система крови: панцитопения, лейкопения.

мало? ні, треба вбити печінку, а потім переживати, чого це в дитини алергія, чому це гемоглобін низький і так далі. Чи краще спостерігати судоми в дитини, але тішитись, що ти не опускаєшся до народної медицини?...
jet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.04.2012, 12:46   #7
Sandora
Користувач
 
Реєстрація: 01.04.2012
Адреса: Львівська обл.
Повідомлень: 21
За замовчанням

А я десь чула,що потрібно кілька днів давати дитині з'їсти кілька зернят насіння гарбуза і глисти вийдуть. Не знаю,правда це чи ні,але,думаю гірше від цього точно не буде.
Sandora поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2012, 21:11   #8
anet
Розписався не на жарт
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 148
За замовчанням

Нещодавно подруга розказала свій рецепт -- трохи екстремальний, але дуже дієвий. Треба змішати в рівних пропорціях добрий коньяк і рицинову олію (касторка). Давати дитині на ніч по 1 столовій ложці перед сном 3-4 дні. Зранку все зайве виходить!!!!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 22:48.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору