Форум журналу "Жіночий порадник"
ГОЛОВНА СТОРІНКА

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Про чоловіків

Важлива інформація

Відповідь
 
Опції теми Опції перегляду
Старий 12.01.2014, 12:44   #1
Маряся
Що я тут роблю?
 
Реєстрація: 12.01.2014
Повідомлень: 1
За замовчанням шо мені робити??

Доброго дня!
Порадьте що мені робити я вагітна на 7 місяці ми з чоловіком дуже хотіли цю дитинку але від коли я завагітніла він почав мінятися на очах чи то як то кажуть внього крила виросли що я з животиком вже нікуда просто.Він має право ходити всюда він зустрічається з друзями проводить час але не зімною! він почав себе похамськи вести звинувачує мене що я до нього чіпляюся неживем ми вже 1,5 місяця він недзвоне і непише, грошей мені недає я вже казала що розведуся з ним він мовчав коли кажу дай мені розвод ми ж так неживем разом, а так я народжу хоть від держави буду мати допомогу він каже що мені дасть розвод коли дитина народиться але ж для чого !? По закону розводять коли дитині буде рік і що мені робити!?
Маряся поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2014, 17:42   #2
Роксолана
Метр
 
Аватар для Роксолана
 
Реєстрація: 07.03.2011
Повідомлень: 211
За замовчанням

Капець, Маряся, навіть не знаю, що тобі порадити.... Ти ж краще знаєш всі нюанси того, чому ти саме за нього заміж вийшла. А ось ставати матір'ю-одиначкою я б тобі не радила. Це ж синоним повії. Розлучишся аліменти дитина буде мати. Тим більше ти кажеш, що чоловік дитину хоче. Може він просто ще не дозрів психологічно до того що стане батьком, може йому потрібен час? Ось побачиш, візьме немовля на руки й щось в голові таки перемкне. А ти не кажи йому ДАЙ МЕНІ грошей, кажи: ДАЙ грошей МАЛЮКОВІ, бо дитинка у животику вітамінів хоче.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +1, час: 21:42.

Зворотний зв'язок - Форум журналу "Жіночий порадник" - Архів - Нагору