Показати повідомлення окремо
Старий 10.12.2014, 05:25   #7
MarinaKes
Гость
 
Повідомлень: n/a
За замовчанням Для кого жила все життя

АП

Як автор цієї темиопитування хочу донести до Вас свою думку та свою позицію:

Впершу чергу зрозумійте взагалі для чого я написав про цю петицію. Це заклик до того щоб ми повпливали як народ і нація на наших політиків у рішенні відмінити одну з директив, яка дозволяє вільно сповідувати гомосексуалізм та лесбіянство у прошарках нашого населення, робочих місцях, громадському транспорті та ін... школах та навчальних закладах Також хочу звернути Вашу увагу що Польща вже мала такий досвід при вступі в ЄС, і вона відмінила цю директиву і вони вільні в плані свободи цих напрямків в тих прошарках, які я вказав вище. Тобто там немає впливу гомосексуалізму та лесбіянства відкрито та з законними повноваженнями, так як це по суті заборонено законом

Врешті решт я хочу Вам сказати що ми, українці звикли сидіти в своїх коморахкомфорті і не втручатись в те що відбувається в державі, політиці, хоч ми голосували за одних чи інших. На маршах чи протестах як правило беруть участь ті яким заплатили за це, а наша хата зкраю. Зараз обирають ті закони і проштовхують ті законопроекти які вигідні людям для їхньої кишені. Це так до слова

Я вірю що Бог буде обєднувати нас спільно як одну націю і ми будемо боротись не проти людей а проти цього гріха гомосексуалізму та лесбіянства, підліткових сексуальних відносин та багато чого іншого В нас так багато бруду, який ми самі підкидаємо та пестимо в собі А потім жаліємось на владу чи корупцію, яка по суті починається з нас самих

Я хочу щоб ми справді були християнскою країною з християнськими цінностями


До речі, краща програма для маркетингу, SEO та SMM для мене - це XRumer 12.0.9 Elite
  Відповісти з цитуванням