Форум журналу "Жіночий порадник"

Форум журналу "Жіночий порадник" (http://board.lviv.ua/poradnyk//index.php)
-   Мама і діти (http://board.lviv.ua/poradnyk//forumdisplay.php?f=11)
-   -   Як зняти вроки? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 12 (58) ГРУДЕНЬ 2011 р. - січень 2012 р.) (http://board.lviv.ua/poradnyk//showthread.php?t=68)

Олена 11.09.2011 07:02

Як зняти вроки? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 12 (58) ГРУДЕНЬ 2011 р. - січень 2012 р.)
 
Підкажіть хтось дієві методи зняття вроків. В моєї сестри малий 2 рочки. Як вертається з прогулянки криком кричить, безпричинно. Ніби щось стається з дитиною. Хлопчик активний, помітний, на вулиці часто незнайомі люди зупиняються і починають до нього говорити. Думаю, що це через це. Вдома сестра вмиває його свяченою водою.

Nadiya 11.09.2011 13:18

Потрібно не просто вмивати свяченою водою, потрібно це робити правельно, а головне з вірою бо саме віра і помагає.( на чолі тричі водицею ставете хрест, а потім тричі проти годинникової стрілки провести довколо обличчя і дати трошечки попити).

galyna2104 11.09.2011 15:09

я в дитинстві постійно хапала вроки, так згодом дійшли до тоо що я без шпильки прищепленої на якнайвиднішому місці з дому не виходила... може би ваша подруга спробувала такий варіант?

Олена 11.09.2011 19:21

Дякую, дівчата, спробуємо. А ось що потрібно робити так, як ти Nadiya кажеш, не знали. І шпильку повісимо, аби видно було.

anet 12.09.2011 13:58

Ну взагалі, я вам мушу сказати, що питання вроків -- для мене остаточно не вирішене. І мені колись бабця знімала вроки, і я дітям їх знімаю так як вона мене навчила, але усвідомлення того, що це гріх все-таки, маю! Тому стараюся знаходити якісь альтернативні варіанти. От скажімо люблю давати дітям ладанки з мощами святих, їх продають і в церквах, і при монастирях. покладу сину в портфель і якось мені спокійніше. Хрестики на шиї -- обовязково. Але поділюся своїм методом. На склянку свяченої води палити і кидати сірники -- непарну кількість (я беру 9). І запалюючи їх рахувати у зворотному напрямку -- 9-8-7-6 іт.д. Тоді свяченим ножем усе перехрестити три рази і дати дитині попити з трьох боків. Помолитися і помазати дитині цією водою чоло, ручки і ніжки. Воду виливати десь у вазонок, який не шкода щоб засох. А витирати дитину тільки навиворіт чимось. Отак! якщо за першим разом не стає легше, то треба робити таку процедуру тричі.

Роксолана 12.09.2011 18:18

Чому ти anet думаєш, що знімати вроки гріх? Ти ж свячену воду береш. Молитву промовляєш.... Я розкажу про свій спосіб. Допомагає як дитині так і дорослому. Заходиш у ванну і включаєш холодну воду, тоненькою цівкою хай біжить. Вода тече, а ти промовляєш молитву "Отче наш", після цього хрестишся і вмиваєш водою, яка і далі біжить з крану дитину, або й себе. Лице витираєш виворотом сорочки, яка одягнена на дитині або собі. Легшає одразу.

anet 15.09.2011 19:46

це не я так вважаю, так кажуть і священики і вчителі релігії. і я сама думаю, що всі ці шаманства приносять більше полегшення батькам ніж дітям!

Kaluna 17.09.2011 08:30

Не згідна з anet. При шаманствах використовуються ще якісь сторонні речі. А тут лише свята вода і молитва. Просто щодня як дитина йде на вулицю треба промовляти молитву-захист і все.

Роксолана 17.09.2011 15:48

І до церкви ходять дуже багато злих людей anet. Знімаєш вроки не ти сама, Бог чує твою молитву і зцілює.

Олена 17.09.2011 16:37

Дякую всім за те, що відгукнулись на проблему.


Часовий пояс GMT +1, час: 18:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Переклад: cheburapin