ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Магічні послуги. Ворожіння. Зняття порчі .

Магічні послуги. Любовний приворот. Ворожіння на майбутнє. Замовити любовний приворот. Відворот від коханки. Любовні ритуали. Магія для стосунків. Приворот на повернення кохання. Таро ворожіння. Приворот із безпекою. Заклинання кохання. Енергетичний захист. Зняти порчу.

Вітаю вас у світі магії, де кожен обряд спрямований на створення любові і гармонії. Мене звуть Вікторія, і я готова подарувати вам щастя, використовуючи дари ясновидіння і магічні знання.

Мої послуги:

-Любовні привороти: Роблю сильні привороти, щоб допомогти вам досягти бажаного в коханні.

-Безпечні обряди: Моя магія обережна і безпечна, щоб не завдавати шкоди.

-Зняття негативу: Позбавлю вас від пристріту, псування, проклять та іншого негативу.

-Захист для здоров'я і сім'ї: Встановлю могутній захист на вас, вашу сім'ю і бізнес.

-Бізнес і удача: Відкрию канал бізнесу і залучу удачу до вас.

-Пророцтва та діагностика: Розповім про минуле, сьогодення і передбачу вашу долю.

Дистанційне обслуговування: З будь-якої точки світу ви можете звернутися до мене з вашою проблемою.

Телефонуйте за номером: +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

Довіртеся моїм дарам і дозвольте магії зробити ваше життя щасливим і гармонійним!

100 грн.Ціна:

Львівська обл., м. ЛьвівАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-01-10 12:51Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
7Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Магічні послуги. Ворожіння. Зняття порчі .Магічні послуги. Любовний приворот. Ворожіння на майбутнє. Замовити любовний приворот. Відворот від коханки. Любовні ритуали. Магія для стосунків. Приворот на повернення кохання. Таро ворожіння. Приворот із безпекою. Заклинання кохання. Енергетичний захист. Зняти порчу.Вітаю вас у світі магії, де кожен обряд спрямований на створення любові і гармонії. Мене звуть Вікторія, і я готова подарувати вам щастя, використовуючи дари ясновидіння і магічні знання.Мої послуги:-Любовні привороти: Роблю сильні привороти, щоб допомогти вам досягти бажаного в коханні.-Безпечні обряди: Моя магія обережна і безпечна, щоб не завдавати шкоди.-Зняття негативу: Позбавлю вас від пристріту, псування, проклять та іншого негативу.-Захист для здоров'я і сім'ї: Встановлю могутній захист на вас, вашу сім'ю і бізнес.-Бізнес і удача: Відкрию канал бізнесу і залучу удачу до вас.-Пророцтва та діагностика: Розповім про минуле, сьогодення і передбачу вашу долю.Дистанційне обслуговування: З будь-якої точки світу ви можете звернутися до мене з вашою проблемою.Телефонуйте за номером: +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)Довіртеся моїм дарам і дозвольте магії зробити ваше життя щасливим і гармонійним!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Магічні послуги. Ворожіння. Зняття порчі .Магічні послуги. Любовний приворот. Ворожіння на...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.