ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Емкости
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• послуги

Перекидач ящика "ПКГ/1" призначений для перекидання (розгрузки) ящиків (контейнерів) та ін. в тому числі і вигрузки ящиків з грецьким горіхом в бункер шнекового транспортера для подальшої подачі сировини для переробки в технологічній лінії (калібруванні, митті, розфасовці та ін).

Дане обладнання може виготовлятись як з чорних металів так і з харчової нержавіючої сталі.

Обладнання являє собою металеву (корпусну) конструкцію з поворотною рамою, яку приводить в дію гідравлічна міністанція. В процесі чого здійснюється висипання (розвантажування, перекидання) ящика (контейнера) в бункер технологічних ліній для подальшого транспортування.

Перекидач може виготовлятись під індивідуальні розміри погоджені з Замовником.

Продуктивність машини:

- залежить від швидкості перекидання (розгрузки) ящика і становить від 5 до 60 секунд в залежності від ваги та потужності гідравлічної міністанції, яку погоджує Замовник.

Технічні характеристики

- Розмір ящика для перекидання поворотною рамою 1100*1100*1300 (погоджується з Замовником).

- Параметри електромережі: напруга (380 ± 22) В, частота (50 ± 1) Гц;

- Споживана потужність: не більше 4 кВт;

- Габаритні розміри машини: не більше 3000 х 2500 х 2000 мм (габаритні розміри можуть змінюватись в залежності від потреб Замовника по розміру ящика (контейнера));

- Вага: до 1500 кг в залежності від погоджених розмірів з Замовником.

359 грн./шт.Ціна:

Львівська обл., м. ЛьвівАдреса:
+380995270784Телефон:
2019-05-05 16:11Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
16Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Перекидач ящика "ПКГ/1" призначений для перекидання (розгрузки) ящиків (контейнерів) та ін. в тому числі і вигрузки ящиків з грецьким горіхом в бункер шнекового транспортера для подальшої подачі сировини для переробки в технологічній лінії (калібруванні, митті, розфасовці та ін).Дане обладнання може виготовлятись як з чорних металів так і з харчової нержавіючої сталі. Обладнання являє собою металеву (корпусну) конструкцію з поворотною рамою, яку приводить в дію гідравлічна міністанція. В процесі чого здійснюється висипання (розвантажування, перекидання) ящика (контейнера) в бункер технологічних ліній для подальшого транспортування.Перекидач може виготовлятись під індивідуальні розміри погоджені з Замовником.Продуктивність машини:- залежить від швидкості перекидання (розгрузки) ящика і становить від 5 до 60 секунд в залежності від ваги та потужності гідравлічної міністанції, яку погоджує Замовник.Технічні характеристики- Розмір ящика для перекидання поворотною рамою 1100*1100*1300 (погоджується з Замовником).- Параметри електромережі: напруга (380 ± 22) В, частота (50 ± 1) Гц;- Споживана потужність: не більше 4 кВт;- Габаритні розміри машини: не більше 3000 х 2500 х 2000 мм (габаритні розміри можуть змінюватись в залежності від потреб Замовника по розміру ящика (контейнера));- Вага: до 1500 кг в залежності від погоджених розмірів з Замовником.
Перекидач ящика "ПКГ/1" призначений для перекидання (розгрузки) ящиків (контейнерів) та ін. в тому числі і вигрузки ящиків з грецьким горіхом в бункер шнекового транспортера для подальшої подачі сировини для переробки в технологічній лінії (калібруванні, митті, розфасовці та ін).Дане обладнання може виготовлятись як з чорних металів так і з харчової нержавіючої сталі. Обладнання являє собою металеву (корпусну) конструкцію з поворотною рамою, яку приводить в дію гідравлічна міністанція. В процесі чого здійснюється висипання (розвантажування, перекидання) ящика (контейнера) в бункер технологічних ліній для подальшого транспортування.Перекидач може виготовлятись під індивідуальні розміри погоджені з Замовником.Продуктивність машини:- залежить від швидкості перекидання (розгрузки) ящика і становить від 5 до 60 секунд в залежності від ваги та потужності гідравлічної міністанції, яку погоджує Замовник.Технічні характеристики- Розмір ящика для перекидання поворотною рамою 1100*1100*1300 (погоджується з Замовником).- Параметри електромережі: напруга (380 ± 22) В, частота (50 ± 1) Гц;- Споживана потужність: не більше 4 кВт;- Габаритні розміри машини: не більше 3000 х 2500 х 2000 мм (габаритні розміри можуть змінюватись в залежності від потреб Замовника по розміру ящика (контейнера));- Вага: до 1500 кг в залежності від погоджених розмірів з Замовником.Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Перекидач ящика &quot;ПКГ/1&quot; призначений для перекидання (розгрузки) ящиків...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомленняРОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯТип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк
BOARD.LVIV.UA ® 2019     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.