ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Ворожіння. Любовний приворот. Зняття псування. Повернення коханих. Відворот від коханки. Бізнес магія. Відновлення стосунків. Гармонізація стосунків.

Я потомствена ясновидиця, екстрасенс, таролог надам професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюся обрядами, ритуалами і замовляннями, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.

Проводжу найпотужніші обряди відновлення кохання, гармонізацію стосунків, ритуали повернення кохання.

Проведу приворот коханої людини за допомогою стародавніх магічних обрядів на довгі й міцні стосунки.

Відворот від суперниці, припинення зрад, сексуальну прив'язку до партнера, відродження пристрасті та взаєморозуміння.

Розв'яжу проблему самотності, залучення кохання, ритуали на заміжжя і закріплення бажаного результату.

Кожну ситуацію розглядаю індивідуально.

Звертайтеся, якщо втратили надію. Багаторічний досвід. Допомагаю навіть у найважчих ситуаціях і завжди доводжу справу до кінця.

Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

1 грн.Ціна:

Львівська обл., м. ЛьвівАдреса:
0679900201Телефон:
2023-09-21 23:02Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
21Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Ворожіння. Любовний приворот. Зняття псування. Повернення коханих. Відворот від коханки. Бізнес магія. Відновлення стосунків. Гармонізація стосунків.Я потомствена ясновидиця, екстрасенс, таролог надам професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюся обрядами, ритуалами і замовляннями, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.Проводжу найпотужніші обряди відновлення кохання, гармонізацію стосунків, ритуали повернення кохання.Проведу приворот коханої людини за допомогою стародавніх магічних обрядів на довгі й міцні стосунки.Відворот від суперниці, припинення зрад, сексуальну прив'язку до партнера, відродження пристрасті та взаєморозуміння.Розв'яжу проблему самотності, залучення кохання, ритуали на заміжжя і закріплення бажаного результату.Кожну ситуацію розглядаю індивідуально.Звертайтеся, якщо втратили надію. Багаторічний досвід. Допомагаю навіть у найважчих ситуаціях і завжди доводжу справу до кінця.Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Ворожіння. Любовний приворот. Зняття псування. Повернення коханих. Відворот від коханки. Бізнес...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.