ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Послуги екстрасенса. Любовна магія. Приворот на любов. Допомога екстрасенса. Магічна допомога. Обряди на прибуток. Обряд на продаж нерухомості. Відворот від коханки. Гармонізація стосунків. Передбачення майбутнього. Ворожіння на таро. Ворожіння на майбутнє.

Мене звати Вікторія, я екстрасенс, таролог, рунолог, володію різними видами ворожінь, використовую у своїй роботі тільки перевірені обряди і ритуали.

Мої послуги:

- допоможу повернути коханого за допомогою сильного привороту (без гріха і шкоди).

- зніму будь-який вид негативу (порча, пристріт, прокляття, вінець безшлюбності, печатка самотності та ін.).

- володію обрядами грошової магії (обряд на відкриття грошового каналу, на підвищення кар'єрного зростання, на продаж нерухомості, на прибуток та ін.).

- допоможу у вирішенні сімейних проблем (гармонізація стосунків, відворот від коханки, зняття приворотів і повернення коханих у сім'ю).

- допомога з проблемами безпліддя.

-прогнозування майбутнього. Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах.

Робота ведеться до повного результату.

Телефонуйте

+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

1 грн.Ціна:

Івано-Франківська обл., м. Івано-ФранківськАдреса:
0679900201Телефон:
2023-09-15 19:26Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
29Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Послуги екстрасенса. Любовна магія. Приворот на любов. Допомога екстрасенса. Магічна допомога. Обряди на прибуток. Обряд на продаж нерухомості. Відворот від коханки. Гармонізація стосунків. Передбачення майбутнього. Ворожіння на таро. Ворожіння на майбутнє. Мене звати Вікторія, я екстрасенс, таролог, рунолог, володію різними видами ворожінь, використовую у своїй роботі тільки перевірені обряди і ритуали. Мої послуги:- допоможу повернути коханого за допомогою сильного привороту (без гріха і шкоди).- зніму будь-який вид негативу (порча, пристріт, прокляття, вінець безшлюбності, печатка самотності та ін.).- володію обрядами грошової магії (обряд на відкриття грошового каналу, на підвищення кар'єрного зростання, на продаж нерухомості, на прибуток та ін.).- допоможу у вирішенні сімейних проблем (гармонізація стосунків, відворот від коханки, зняття приворотів і повернення коханих у сім'ю).- допомога з проблемами безпліддя.-прогнозування майбутнього. Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах.Робота ведеться до повного результату.Телефонуйте+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Послуги екстрасенса. Любовна магія. Приворот на любов. Допомога екстрасенса. Магічна допомога....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.