ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• new
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• магія
< >• посуда

Як зняти порчу. Як позбутися пристріту. Повернути чоловіка після розлучення. Як знайти свою другу половинку. Обряд на залучення удачі. Як позбутися прокляття. Зняття вінця безшлюбності. Приворот на повернення коханого. Ритуали на виконання бажань.

Шукаєте вихід зі складної життєвої ситуації? Я, Вікторія, досвідчений екстрасенс, таролог і рунолог, готова допомогти вам знайти гармонію і знайти рішення ваших проблем. Мій багаторічний досвід у магії допоможе вам досягти бажаного результату!

Широкий спектр магічних послуг:

-Ворожіння на Таро, Ленорман і рунах: Я використовую карти Таро та старовинні методи ворожіння, щоб зазирнути у ваше минуле, сьогодення і майбутнє, даючи ясні й точні передбачення.

-Соєднання доль і гармонізація стосунків: Допоможу налагодити або відновити стосунки, поверну гармонію і щастя у ваше життя.

-Потужні відвороти: Позбавлю небажаних зв'язків і приворотів, усуваю вплив суперників і коханок.

-Сильні привороти по фото: Привертаю любов і встановлюю глибокий емоційний зв'язок.

-Зняття негативу: Прибираю псування, пристріт, родові прокляття й наклепи. Допомагаю зняти вінець безшлюбності й усунути невезіння.

-Нормалізація сімейних стосунків: Зміцнюю зв'язки між подружжям, допомагаю повернути довіру та взаєморозуміння.

-Грошова магія: Залучаю успіх у бізнесі, сприяю кар'єрному зростанню і збільшенню фінансових потоків.

-Позбавлення від самотності: Допоможу знайти свою другу половинку і знайти щастя в особистому житті.

-Енергетичні чистки: Проводжу обряди з очищення аури й енергетичного поля від негативних впливів.

-Обряди на привабливість і схуднення: Покращую зовнішність і допомагаю позбутися зайвої ваги за допомогою магії.

Результат гарантований: Працюю до досягнення повного результату. Вашу проблему буде вирішено, де б ви не знаходилися у світі.

Зв'яжіться зі мною: Телефон / Viber: +38-067-990-02-01

Не відкладайте вирішення своїх проблем на потім. Довіртеся моєму досвіду і знанням - я допоможу вам знайти гармонію і щастя!

1 грн.Ціна:

Волинська обл., м. ЛуцькАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-07-03 19:47Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
7Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Як зняти порчу. Як позбутися пристріту. Повернути чоловіка після розлучення. Як знайти свою другу половинку. Обряд на залучення удачі. Як позбутися прокляття. Зняття вінця безшлюбності. Приворот на повернення коханого. Ритуали на виконання бажань.Шукаєте вихід зі складної життєвої ситуації? Я, Вікторія, досвідчений екстрасенс, таролог і рунолог, готова допомогти вам знайти гармонію і знайти рішення ваших проблем. Мій багаторічний досвід у магії допоможе вам досягти бажаного результату!Широкий спектр магічних послуг:-Ворожіння на Таро, Ленорман і рунах: Я використовую карти Таро та старовинні методи ворожіння, щоб зазирнути у ваше минуле, сьогодення і майбутнє, даючи ясні й точні передбачення.-Соєднання доль і гармонізація стосунків: Допоможу налагодити або відновити стосунки, поверну гармонію і щастя у ваше життя.-Потужні відвороти: Позбавлю небажаних зв'язків і приворотів, усуваю вплив суперників і коханок.-Сильні привороти по фото: Привертаю любов і встановлюю глибокий емоційний зв'язок.-Зняття негативу: Прибираю псування, пристріт, родові прокляття й наклепи. Допомагаю зняти вінець безшлюбності й усунути невезіння.-Нормалізація сімейних стосунків: Зміцнюю зв'язки між подружжям, допомагаю повернути довіру та взаєморозуміння.-Грошова магія: Залучаю успіх у бізнесі, сприяю кар'єрному зростанню і збільшенню фінансових потоків.-Позбавлення від самотності: Допоможу знайти свою другу половинку і знайти щастя в особистому житті.-Енергетичні чистки: Проводжу обряди з очищення аури й енергетичного поля від негативних впливів.-Обряди на привабливість і схуднення: Покращую зовнішність і допомагаю позбутися зайвої ваги за допомогою магії.Результат гарантований: Працюю до досягнення повного результату. Вашу проблему буде вирішено, де б ви не знаходилися у світі.Зв'яжіться зі мною: Телефон / Viber: +38-067-990-02-01Не відкладайте вирішення своїх проблем на потім. Довіртеся моєму досвіду і знанням - я допоможу вам знайти гармонію і щастя!Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Як зняти порчу. Як позбутися пристріту. Повернути чоловіка після розлучення. Як знайти свою другу...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомленняРОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯТип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк
BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.