ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Емкости
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• послуги

ТОВ «МУЛАРД УКРАЇНА» вповноважений представник французької компанії «Grimaud Freres Selection» в Україні, прямий імпортер різних видів птиці з Франції реалізує каченята різних кросів ,індиків та цесарок.

35 грн./шт.Ціна:

Волинська обл., м. КовельАдреса:
info@mulard-ukraine.com.uaE-mail:
0673325636; 0662924976Телефон:
2016-02-18 14:16Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
164Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
ТОВ «МУЛАРД УКРАЇНА» вповноважений представник французької компанії «Grimaud Freres Selection» в Україні, прямий імпортер різних видів птиці з Франції  реалізує каченята різних кросів ,індиків та цесарок.
ТОВ «МУЛАРД УКРАЇНА» вповноважений представник французької компанії «Grimaud Freres Selection» в Україні, прямий імпортер різних видів птиці з Франції  реалізує каченята різних кросів ,індиків та цесарок.
ТОВ «МУЛАРД УКРАЇНА» вповноважений представник французької компанії «Grimaud Freres Selection» в Україні, прямий імпортер різних видів птиці з Франції  реалізує каченята різних кросів ,індиків та цесарок.Коментарі (1)
95.135.112.***
***.pool.ukrtel.net
Юлія сказав:
2016-02-18 14:19

МУЛАРД – бройлерна качка, подвійного генетичного відбору, білого кольору з чорною або коричневою плямкою на голові, виведена у Франції. Ідеально підходить як для інтенсивної відгодівлі (в пташниках), так і відгодівлі в домашніх умовах. Протягом 12 тижнів відгодівлі досягає ваги приблизно від 5,0-6,0 кг (качки) до 7,0-8,0 кг (селезні). Вона характеризується високими темпами росту і хорошим використанням корму а також хорошою мускулатурою та дуже смачним м’ясом із низьким вмістом жирів і високим вмістом білка.

МУСКУСНА – вид великих качок, білого кольору з чорною плямкою на голові. Через незвичну зовнішність та, особливо, м'ясистий наріст на дзьобі, мускусну качку часто називають ІНДОКАЧКОЮ. Вага тіла чотиримісячної самиці мускусної качки становить близько 2,0 – 3,0 кілограм, самця – від 3,0 до 5,0 кілограм.

ІНДИК КАНАДСЬКИЙ ЧОРНИЙ - є результатом генетичного відбору, зробленого однією і тою ж французькою компанією, яка генетично відібрала качку МУЛАРД. Весь його потенціал генетичний виражається у вільному вихованні, що забезпечує повне задоволення фермерів і саме тому, в 2012 році, на міжнародної виставці у Франці, він отримав медаль за високу якість продукції. Тому ці індики ідеально підходять для відгодівлі в домашніх умовах. Вони дуже стійкі до хвороб та швидко ростуть. В віці 7 тижнів індик досягає ваги 5 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі індик досягає ваги приблизно від 7 до 9 кг., протягом 16 тижнів від 9 до 12 кг. Ми продаємо тільки самців.

ЦЕСАРКИ –ідеально підходить для відгодівлі в домашніх умовах. Вони дуже стійкі до хвороб та швидко ростуть. В віці 7 тижнів цесарка досягає ваги 1,7 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі цесарка досягає ваги приблизно від 2,6 до 3,5 кг.Коли цесарку називають царським птахом, то зазвичай мають на увазі не тільки красиве оперення, але і високу якість її яєць і м’яса. М'ясо цесарки вважається самим здоровим. Воно містить велику кількість макро-і мікроелементів та вітамінів, особливо групи Б. Рекомендується лікарями, як саме здорове м'ясо для дітей.

У нас є всі необхідні свідоцтва та сертифікати, які дають покупцеві 100% гарантії, що купує справжніх качок ,індиків,цесарок кросу, які він вибрав. Крім того гарантуємо практично 100% виживання у кінцевого клієнта

інформація на веб-сторінці: www.mulard-ukraine.com.ua

Задати запитання по темі:
ТОВ «МУЛАРД УКРАЇНА» вповноважений представник французької компанії «Grimaud Freres Selection» в...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомленняРОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯТип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк
BOARD.LVIV.UA ® 2019     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.