ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Приворот за фото . Зняття псування. Ворожіння Таро .

Приворот за фото. Зняття псування. Ворожіння Таро. Ворожка Україна. Передбачення. Магічні послуги. Позбавлення від коханців. Зняття пристріту. Вінець безшлюбності. Покривало самотності. Любовні привороти. Прив'язки. Возз'єднання сім'ї. Повернення коханих. Розв'язання проблем в особистому житті. Обряд на швидке заміжжя. Ворожіння на картах Таро й Ленорман.

Якщо ваші дні затьмарені труднощами, якщо в серці панує біль і сумніви, запрошую вас звернутися до мене. Я - ваш провідник у світі магії, де проблеми перетворюються на можливості, а шляхи до щастя стають ясними.

Мої унікальні послуги включають:

-Зняття негативу: Будь то псування, пристріт, прокляття або привороти, я здатна звільнити вас від темних уз.

-Обряди на процвітання: Магічні ритуали, спрямовані на примноження багатства, зміцнення кар'єри і залучення удачі.

-Любовна магія: Повернення коханого, зміцнення стосунків, позбавлення від любовних труднощів - я допоможу вам у цій складній подорожі.

-Обряд на заміжжя: З моєю допомогою, ви можете наблизити час щастя і направити енергію до швидкого заміжжя.

-Ворожіння на картах: Таро і Ленорман - ключі до розгадування таємниць вашого життя. Понад 100 розкладів, щоб отримати повне уявлення про минуле, сьогодення і майбутнє.

Моя робота повністю конфіденційна. Приймаю замовлення як особисто, так і дистанційно, щоб бути поруч у той момент, коли вам потрібна підтримка.

Не відкладайте своє щастя на потім. Зателефонуйте мені за номером +38-067-990-02-01 (Вікторія) або напишіть у Viber. Дайте собі шанс на зміну, і ми разом створимо новий розділ у вашому житті.

100 грн.Ціна:

Вінницька обл., м. ВінницяАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-01-29 19:02Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
3Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Приворот за фото . Зняття псування. Ворожіння Таро .Приворот за фото. Зняття псування. Ворожіння Таро. Ворожка Україна. Передбачення. Магічні послуги. Позбавлення від коханців. Зняття пристріту. Вінець безшлюбності. Покривало самотності. Любовні привороти. Прив'язки. Возз'єднання сім'ї. Повернення коханих. Розв'язання проблем в особистому житті. Обряд на швидке заміжжя. Ворожіння на картах Таро й Ленорман.Якщо ваші дні затьмарені труднощами, якщо в серці панує біль і сумніви, запрошую вас звернутися до мене. Я - ваш провідник у світі магії, де проблеми перетворюються на можливості, а шляхи до щастя стають ясними.Мої унікальні послуги включають:-Зняття негативу: Будь то псування, пристріт, прокляття або привороти, я здатна звільнити вас від темних уз.-Обряди на процвітання: Магічні ритуали, спрямовані на примноження багатства, зміцнення кар'єри і залучення удачі.-Любовна магія: Повернення коханого, зміцнення стосунків, позбавлення від любовних труднощів - я допоможу вам у цій складній подорожі.-Обряд на заміжжя: З моєю допомогою, ви можете наблизити час щастя і направити енергію до швидкого заміжжя.-Ворожіння на картах: Таро і Ленорман - ключі до розгадування таємниць вашого життя. Понад 100 розкладів, щоб отримати повне уявлення про минуле, сьогодення і майбутнє.Моя робота повністю конфіденційна. Приймаю замовлення як особисто, так і дистанційно, щоб бути поруч у той момент, коли вам потрібна підтримка.Не відкладайте своє щастя на потім. Зателефонуйте мені за номером +38-067-990-02-01 (Вікторія) або напишіть у Viber. Дайте собі шанс на зміну, і ми разом створимо новий розділ у вашому житті.Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Приворот за фото . Зняття псування. Ворожіння Таро .Приворот за фото. Зняття псування. Ворожіння...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомленняРОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯТип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк
BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.