ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовний приворот. Ворожіння. Послуги екстрасенса. Любовні обряди. Обряд на повернення чоловіка. Зняття порчі. Обряд на прибуток. Зняття пристріту. Ворожіння на рунах. Зняти вінець безшлюбності. Обряд на гармонізацію стосунків. Обряд на швидке заміжжя. Приворот на кохання. Обряд на відворот від коханки.

Хочете повернути чоловіка / дружину в сім'ю?

Бажаєте привернути удачу в бізнесі?

На вас навели пристріт чи порчу?

Мрієте знайти щастя в житті?

ДОПОМОЖУ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ УЖЕ СЬОГОДНІ!

Мене звуть Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог. Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші запитання. До мене приходять із різними проблемами. І я в міру своїх здібностей намагаюся допомагати всім. Йдуть до мене в надії отримати допомогу, знайти відповіді на запитання, що цікавлять, зазирнути в майбутнє, щоб ухвалити важливе і правильне рішення в сьогоденні.

За допомогою обрядів і ритуалів допоможу вам:

-Повернути чоловіка/дружину в сім'ю.

-Проведу обряди на взаєморозуміння і вірність.

-Обряди на порятунок сім'ї від розлучення, возз'єднання сім'ї, відворот від розлучниці.

-Зніму порчу, пристріт, прокляття, вінець безшлюбності.

-Допоможу в позбавленні від самотності; залежностей; хвороб.

-Встановлю захист на здоров'я, сім'ю, бізнес.

-За допомогою обряду відкрию канал бізнесу й удачі.

-Розповім про минуле, сьогодення і передбачу долю і за допомогою діагностики виправлю найскладнішу проблему!

До мене можна звернутися з будь-якої точки світу з будь-якою проблемою.

Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber

1 грн.Ціна:

Івано-Франківська обл., м. Івано-ФранківськАдреса:
0679900201Телефон:
2023-07-26 20:22Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
31Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовний приворот. Ворожіння. Послуги екстрасенса. Любовні обряди. Обряд на повернення чоловіка. Зняття порчі. Обряд на прибуток. Зняття пристріту. Ворожіння на рунах. Зняти вінець безшлюбності. Обряд на гармонізацію стосунків. Обряд на швидке заміжжя. Приворот на кохання. Обряд на відворот від коханки.Хочете повернути чоловіка / дружину в сім'ю?Бажаєте привернути удачу в бізнесі?На вас навели пристріт чи порчу?Мрієте знайти щастя в житті?ДОПОМОЖУ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ УЖЕ СЬОГОДНІ!Мене звуть Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог. Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші запитання. До мене приходять із різними проблемами. І я в міру своїх здібностей намагаюся допомагати всім. Йдуть до мене в надії отримати допомогу, знайти відповіді на запитання, що цікавлять, зазирнути в майбутнє, щоб ухвалити важливе і правильне рішення в сьогоденні.За допомогою обрядів і ритуалів допоможу вам: -Повернути чоловіка/дружину в сім'ю. -Проведу обряди на взаєморозуміння і вірність. -Обряди на порятунок сім'ї від розлучення, возз'єднання сім'ї, відворот від розлучниці.-Зніму порчу, пристріт, прокляття, вінець безшлюбності. -Допоможу в позбавленні від самотності; залежностей; хвороб.-Встановлю захист на здоров'я, сім'ю, бізнес.-За допомогою обряду відкрию канал бізнесу й удачі.-Розповім про минуле, сьогодення і передбачу долю і за допомогою діагностики виправлю найскладнішу проблему!До мене можна звернутися з будь-якої точки світу з будь-якою проблемою. Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовний приворот. Ворожіння. Послуги екстрасенса. Любовні обряди. Обряд на повернення чоловіка....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.