ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовний приворот за фото замовити. Приворот на коханого. Зняття псування по фото. Ворожіння на майбутнє. Послуги таролога. Допомога екстрасенса. Повернути коханого за допомогою магії. Грошова магія. Зняття пристріту. Позбавлення від суперниці.

Якщо є проблема вибору, сумніви, страхи, невпевненість у стосунках, бізнесі, партнерстві, негатив, смуга невезіння - звертайтеся, постараюся допомогти.

Я спадкова ясновидиця, екстрасенс, таролог надам професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюся обрядами, ритуалами і замовляннями, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.

Обряди і ритуали, які я проводжу у своїй роботі, перевірені століттями, вони приносять користь і абсолютно нешкідливі для людини. У своїй роботі я використовую тільки православні обряди, молитви, ритуали, а також білу магію.

МОЇ ПОСЛУГИ:

-прогнозування майбутнього. Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах. Зчитую інформацію по ФОТО.

-зняття порчі, пристріту, чистка енергетичних каналів.

-відкриваю грошовий канал

-допоможу стати успішним - відкриття каналу удачі

-обряд на продаж нерухомості

-обряд удачі на далеку дорогу

-обряд для вдалого пошуку роботи

Обряди я підбираю індивідуально, залежно від Вашої ситуації

Для запису на ворожіння або обряд телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

1 грн.Ціна:

Дніпропетровська обл., м. ДніпропетровськАдреса:
0679900201Телефон:
2023-12-13 20:15Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
10Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовний приворот за фото замовити. Приворот на коханого. Зняття псування по фото. Ворожіння на майбутнє. Послуги таролога. Допомога екстрасенса. Повернути коханого за допомогою магії. Грошова магія. Зняття пристріту. Позбавлення від суперниці. Якщо є проблема вибору, сумніви, страхи, невпевненість у стосунках, бізнесі, партнерстві, негатив, смуга невезіння - звертайтеся, постараюся допомогти.Я спадкова ясновидиця, екстрасенс, таролог надам професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюся обрядами, ритуалами і замовляннями, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.Обряди і ритуали, які я проводжу у своїй роботі, перевірені століттями, вони приносять користь і абсолютно нешкідливі для людини. У своїй роботі я використовую тільки православні обряди, молитви, ритуали, а також білу магію.МОЇ ПОСЛУГИ:-прогнозування майбутнього. Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах. Зчитую інформацію по ФОТО. -зняття порчі, пристріту, чистка енергетичних каналів.-відкриваю грошовий канал-допоможу стати успішним - відкриття каналу удачі-обряд на продаж нерухомості-обряд удачі на далеку дорогу-обряд для вдалого пошуку роботиОбряди я підбираю індивідуально, залежно від Вашої ситуаціїДля запису на ворожіння або обряд телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовний приворот за фото замовити. Приворот на коханого. Зняття псування по фото. Ворожіння на...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.