ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовний приворот без гріха. Ворожіння на Таро. Зняття негативу. Замовити приворот на хлопця. Ворожіння на майбутнє онлайн. Приворот на любов по фото. Зняття порчі по фото. Ворожіння на зраду. Приворот на відстані. Послуги ясновидиці. Таролог онлайн. Магічна допомога особисто. Зняття пристріту по фото. Ворожіння на рунах.

Мене звуть Вікторія, і я готова допомогти вам у вирішенні різних життєвих проблем за допомогою моїх унікальних здібностей. Я таролог, ясновидиця і цілителька, і вже багато років присвячую себе допомозі людям у їхніх нелегких ситуаціях.

Перед тим, як запропонувати свою допомогу, я проводжу ретельну діагностику вашої ситуації, щоб визначити, чи є у вас проблеми, і чи можу я вам допомогти.

Мої послуги включають:

-Гадання на картах Таро, Ленорман, рунах;

-Захист від пристріту і псування, а також діагностику і позбавлення від чорного впливу;

-Потужні ритуали на приворот і повернення коханих у сім'ю;

-Допомога у відкритті грошового каналу і розв'язанні проблем із конкурентами;

-Заговори на удачу і фінансовий добробут;

-Обряди на позбавлення від різних шкідливих залежностей.

Усі ритуали проводяться без гріха, а ворожіння доступні як особисто, так і телефоном (вайбер), що робить мої послуги доступними для кожного, незалежно від місця проживання.

Не соромтеся звертатися до мене, і разом ми знайдемо відповіді на всі ваші запитання, які так довго не давали вам спокою.

Щоб я могла допомогти вам, просто зателефонуйте мені або напишіть на Viber за номером: +38-067-990-02-01.

Чекаю ваших звернень і готова допомогти вам просто зараз, як особисто, так і на відстані.

1 грн.Ціна:

Івано-Франківська обл., м. Івано-ФранківськАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-01-30 17:35Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
8Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовний приворот без гріха. Ворожіння на Таро. Зняття негативу. Замовити приворот на хлопця. Ворожіння на майбутнє онлайн. Приворот на любов по фото. Зняття порчі по фото. Ворожіння на зраду. Приворот на відстані. Послуги ясновидиці. Таролог онлайн. Магічна допомога особисто. Зняття пристріту по фото. Ворожіння на рунах. Мене звуть Вікторія, і я готова допомогти вам у вирішенні різних життєвих проблем за допомогою моїх унікальних здібностей. Я таролог, ясновидиця і цілителька, і вже багато років присвячую себе допомозі людям у їхніх нелегких ситуаціях.Перед тим, як запропонувати свою допомогу, я проводжу ретельну діагностику вашої ситуації, щоб визначити, чи є у вас проблеми, і чи можу я вам допомогти.Мої послуги включають:-Гадання на картах Таро, Ленорман, рунах;-Захист від пристріту і псування, а також діагностику і позбавлення від чорного впливу;-Потужні ритуали на приворот і повернення коханих у сім'ю;-Допомога у відкритті грошового каналу і розв'язанні проблем із конкурентами;-Заговори на удачу і фінансовий добробут;-Обряди на позбавлення від різних шкідливих залежностей.Усі ритуали проводяться без гріха, а ворожіння доступні як особисто, так і телефоном (вайбер), що робить мої послуги доступними для кожного, незалежно від місця проживання.Не соромтеся звертатися до мене, і разом ми знайдемо відповіді на всі ваші запитання, які так довго не давали вам спокою.Щоб я могла допомогти вам, просто зателефонуйте мені або напишіть на Viber за номером: +38-067-990-02-01.Чекаю ваших звернень і готова допомогти вам просто зараз, як особисто, так і на відстані.



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовний приворот без гріха. Ворожіння на Таро. Зняття негативу. Замовити приворот на хлопця....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.