ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Таролог послуги. Допомога ясновидиці. Любовний приворот. Зняття порчі. Позбавлення від самотності. Любовна магія. Обряд на прибуток. Відворот від коханки. Любовний обряди. Передбачення майбутнього. Ворожіння на зраду. Гармонізація стосунків. Любовний приворот без шкоди. Обряд на прибуток. Обряд на успіх у справах. Обряд на омолодження. Обряд на схуднення. Послуги мага. Допомога таролога. Зняття порчі.

Я беруся за найскладніші й найбезнадійніші ситуації, коли інші майстри не в силах що-небудь зробити.

Чим я вам можу допомогти?

- дізнатися свою долю або майбутнє

- повернути кохану людину

- поєднати долі людей

- зняти вінець безшлюбності

- зняти самотність

- зробити відворот

- зробити приворот

- зняти пристріт або порчу

- відкрити грошовий потік, залучити удачу в бізнесі

- зняти родове прокляття

- повернути чоловіка в сім'ю.

Ворожу на Таро, рунах. Розклади покажуть відповіді на всі запитання.

Працюю дистанційно й особисто. Вся робота ведеться повністю конфіденційно.

Для запису на консультацію телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

1 грн.Ціна:

Тернопільська обл., м. ТернопільАдреса:
0679900201Телефон:
2023-10-30 20:32Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
17Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Таролог послуги. Допомога ясновидиці. Любовний приворот. Зняття порчі. Позбавлення від самотності. Любовна магія. Обряд на прибуток. Відворот від коханки. Любовний обряди. Передбачення майбутнього. Ворожіння на зраду. Гармонізація стосунків. Любовний приворот без шкоди. Обряд на прибуток. Обряд на успіх у справах. Обряд на омолодження. Обряд на схуднення. Послуги мага. Допомога таролога. Зняття порчі.Я беруся за найскладніші й найбезнадійніші ситуації, коли інші майстри не в силах що-небудь зробити.Чим я вам можу допомогти?- дізнатися свою долю або майбутнє- повернути кохану людину- поєднати долі людей- зняти вінець безшлюбності- зняти самотність- зробити відворот- зробити приворот- зняти пристріт або порчу- відкрити грошовий потік, залучити удачу в бізнесі- зняти родове прокляття- повернути чоловіка в сім'ю.Ворожу на Таро, рунах. Розклади покажуть відповіді на всі запитання.Працюю дистанційно й особисто. Вся робота ведеться повністю конфіденційно.Для запису на консультацію телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Таролог послуги. Допомога ясновидиці. Любовний приворот. Зняття порчі. Позбавлення від самотності....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.