ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Послуги екстрасенса. Ворожіння . Зняття негативу . Любовний приворот .

Послуги екстрасенса. Магічна допомога. Послуги таролога. Любовний приворот. Любовна магія. Гармонізація стосунків. Приворот на кохання. Ворожіння Таро. Зняття порчі. Обряд на грошовий прибуток. Передбачення майбутнього. Зняти вінець безшлюбності. Відворот від коханки.

Якщо Вам потрібна кваліфікована магічна допомога - я зможу Вам допомогти, мій багаторічний досвід у сфері магії допоможе Вам вибратися з будь-якої складної ситуації!

Надаю широкий спектр магічних послуг.

Ворожіння на Таро, Ленорман, рунах.

З'єднання доль, гармонізація стосунків.

Потужний відворот від суперниці, сильні обряди на повну байдужість і огиду до коханки.

Приворот за фото.

Зняття псування, пристріту, родових проклять, наклепів, вінця безшлюбності, невезіння.

Нормалізація і зміцнення сімейних стосунків.

Грошова магія: успіх у бізнесі, кар'єрне зростання.

Позбавлення від самотності.

Проводжу енергетичні чистки.

Обряд на привабливість.

Обряд на схуднення.

Робота ведеться до повного результату. До мене можна звернутися з будь-якої точки світу з будь-якою проблемою.

Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

100 грн.Ціна:

Рівненська обл., м. РівнеАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-01-01 16:54Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
7Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Послуги екстрасенса. Ворожіння . Зняття негативу . Любовний приворот .Послуги екстрасенса. Магічна допомога. Послуги таролога. Любовний приворот. Любовна магія. Гармонізація стосунків. Приворот на кохання. Ворожіння Таро. Зняття порчі. Обряд на грошовий прибуток. Передбачення майбутнього. Зняти вінець безшлюбності. Відворот від коханки. Якщо Вам потрібна кваліфікована магічна допомога - я зможу Вам допомогти, мій багаторічний досвід у сфері магії допоможе Вам вибратися з будь-якої складної ситуації!Надаю широкий спектр магічних послуг.Ворожіння на Таро, Ленорман, рунах.З'єднання доль, гармонізація стосунків.Потужний відворот від суперниці, сильні обряди на повну байдужість і огиду до коханки.Приворот за фото.Зняття псування, пристріту, родових проклять, наклепів, вінця безшлюбності, невезіння.Нормалізація і зміцнення сімейних стосунків.Грошова магія: успіх у бізнесі, кар'єрне зростання.Позбавлення від самотності.Проводжу енергетичні чистки.Обряд на привабливість.Обряд на схуднення. Робота ведеться до повного результату. До мене можна звернутися з будь-якої точки світу з будь-якою проблемою.Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Послуги екстрасенса. Ворожіння . Зняття негативу . Любовний приворот .Послуги екстрасенса. Магічна...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.