ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Ворожіння на майбутнє. Допомога ясновидиці.

Ворожіння на майбутнє. Допомога ясновидиці. Допомога ясновидиці на відстані. Допомога цілительки. Магічна допомога онлайн.

Якщо ви відчуваєте, що стосунки з людьми не клеяться, розлад з близькими, друга половина змінює, вам не щастить, борги, на роботі проблеми, ви самотні, постійне нездужання чи проблеми зі здоров'ям.

Не впадай у відчай!

Мене звуть Вікторія, я ясновидець, таролог, рунолог.

Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші питання. Допоможу вам! Працюю ТІЛЬКИ НА БЛАГО!

- Докладне ворожіння на всі сфери.

- допомога у любовній магії;

- Фінансової магії;

- проведу найсильніший захист;

- Поверну коханих, збережу сім'ю. Усунення суперниці\суперника НАЗАВЖДИ;

- зняття пристріту, псування, прокляття, вінця безшлюбності, друку самотності;

- допомога при безплідді;

- Звільнення від шкідливих звичок;

- виготовлення амулетів та оберегів.

1000 різних обрядів та ритуалів для вирішення будь-яких людських проблем. Усі вони дуже ефективні та перевірені століттями.

Допомога на відстані з будь-якої точки світу за фото.

Щоб я могла Вам допомогти, вам достатньо зателефонувати чи написати на Viber +38-067-990-02-01

Приймаю особисто та на відстані.

100 грн.Ціна:

Волинська обл., м. ЛуцькАдреса:
+38 067 990 02 01Телефон:
2023-07-07 07:40Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
23Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Ворожіння  на  майбутнє. Допомога  ясновидиці.Ворожіння на майбутнє. Допомога ясновидиці. Допомога ясновидиці на відстані. Допомога цілительки. Магічна допомога онлайн.Якщо ви відчуваєте, що стосунки з людьми не клеяться, розлад з близькими, друга половина змінює, вам не щастить, борги, на роботі проблеми, ви самотні, постійне нездужання чи проблеми зі здоров'ям.Не впадай у відчай!Мене звуть Вікторія, я ясновидець, таролог, рунолог.Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші питання. Допоможу вам! Працюю ТІЛЬКИ НА БЛАГО!- Докладне ворожіння на всі сфери.- допомога у любовній магії;- Фінансової магії;- проведу найсильніший захист;- Поверну коханих, збережу сім'ю. Усунення суперниці\суперника НАЗАВЖДИ;- зняття пристріту, псування, прокляття, вінця безшлюбності, друку самотності;- допомога при безплідді;- Звільнення від шкідливих звичок;- виготовлення амулетів та оберегів.1000 різних обрядів та ритуалів для вирішення будь-яких людських проблем. Усі вони дуже ефективні та перевірені століттями.Допомога на відстані з будь-якої точки світу за фото.Щоб я могла Вам допомогти, вам достатньо зателефонувати чи написати на Viber +38-067-990-02-01Приймаю особисто та на відстані.



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Ворожіння на майбутнє. Допомога ясновидиці.Ворожіння на майбутнє. Допомога ясновидиці. Допомога...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.