ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Зняття порчі. Любовний приворот. Ворожіння.

Ворожіння онлайн. Любовний приворот. Ворожіння на майбутнє. Обряд на відворот від коханки. Послуги ясновидиці. Гармонізація стосунків обряд. Обрядова магія. Любовна магія. Обряди на достаток. Обряд на відкриття грошового каналу. Розклади на картах Таро. Зняття порчі. Допомога мага онлайн. Приворот за фото. Повернути коханого.

Здрастуйте! Мене звати Вікторія, і я пропоную вам свої послуги в галузі магії та ясновидіння. Я таролог, ясновидиця і цілителька з великим досвідом роботи.

Ось як я можу допомогти вам:

- Зняття порчі, пристріту і будь-яких перешкод на вашому шляху;

- Любовні привороти і повернення коханого у ваше життя;

- Ворожіння на майбутнє для передбачення того, що на вас чекає;

- Ритуали для гармонізації ваших стосунків і залучення фінансового благополуччя;

- Допомога в подоланні залежностей і позбавленні від негативу;

- Розклади на картах Таро для глибшого розуміння вашої ситуації та багато інших послуг.

Я працюю виключно з позитивною енергією і гарантую безпеку для вас і ваших близьких. Мій досвід та інтуїція допоможуть вам знайти відповіді на ваші запитання і подолати будь-які труднощі.

Щоб записатися на консультацію або дізнатися більше інформації, телефонуйте за номером +38-067-990-02-01 або пишіть у Viber. Я готова допомогти вам у будь-який час. Не відкладайте своє щастя на потім - дійте зараз!

100 грн.Ціна:

Полтавська обл., м. ПолтаваАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-03-04 10:34Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
7Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Зняття порчі. Любовний приворот. Ворожіння.Ворожіння онлайн. Любовний приворот. Ворожіння на майбутнє. Обряд на відворот від коханки. Послуги ясновидиці. Гармонізація стосунків обряд. Обрядова магія. Любовна магія. Обряди на достаток. Обряд на відкриття грошового каналу. Розклади на картах Таро. Зняття порчі. Допомога мага онлайн. Приворот за фото. Повернути коханого.Здрастуйте! Мене звати Вікторія, і я пропоную вам свої послуги в галузі магії та ясновидіння. Я таролог, ясновидиця і цілителька з великим досвідом роботи.Ось як я можу допомогти вам:- Зняття порчі, пристріту і будь-яких перешкод на вашому шляху;- Любовні привороти і повернення коханого у ваше життя;- Ворожіння на майбутнє для передбачення того, що на вас чекає;- Ритуали для гармонізації ваших стосунків і залучення фінансового благополуччя;- Допомога в подоланні залежностей і позбавленні від негативу;- Розклади на картах Таро для глибшого розуміння вашої ситуації та багато інших послуг.Я працюю виключно з позитивною енергією і гарантую безпеку для вас і ваших близьких. Мій досвід та інтуїція допоможуть вам знайти відповіді на ваші запитання і подолати будь-які труднощі.Щоб записатися на консультацію або дізнатися більше інформації, телефонуйте за номером +38-067-990-02-01 або пишіть у Viber. Я готова допомогти вам у будь-який час. Не відкладайте своє щастя на потім - дійте зараз!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Зняття порчі. Любовний приворот. Ворожіння.Ворожіння онлайн. Любовний приворот. Ворожіння на...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.