ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Ворожіння онла

Ворожіння онлайн. Любовна магія. Допомога ясновидиці. Любовний приворот. Зняття псування. Позбавлення від самотності. Обряд на прибуток. Відворот від коханки.

Бувають ситуації, в яких дуже складно розібратися самостійно. Буває, нас переслідують невдачі в житті й коханні, сварки в сім'ї та на роботі. Якщо Ви загрузли в негараздах і здається, що виходу немає, можливо, Вам потрібна допомога ззовні.

Звертайтеся, я допоможу в досягненні потрібного результату навіть у найскладніших запущених ситуаціях. Вирішу Ваші проблеми, використовуючи обряди і ритуали. Я беруся за найскладніші й безнадійні ситуації, коли інші майстри не в змозі що-небудь зробити.

-Безліч видів ворожінь і передбачень, виливання воском, ворожіння на рунах, ворожіння на картах Таро.

Я допоможу вберегти Вас від помилок і допомогти розібратися в будь-якій складній ситуації

-Проведу обряд на повернення коханої людини, допоможу налагодити стосунки, знайти щасливу сім'ю і позбавлю вас від розлуки.

-Найсильніші обряди на возз'єднання сім'ї, повернення чоловіка або дружини. Відновлення стосунків із коханою людиною.

-Відверну коханку/ка на повну байдужість.

-Знімаю порчу, пристріт, родове прокляття. Позбавлю від самотності, вінця безшлюбності.

-Приворот \ Відворот.

-Ставлю захист довічно. Зніму будь-який приворот. Налагоджу стосунки між батьками і дітьми.

Приймаю особисто і дистанційно.

У мене є потрібні знання і навички, щоб допомогти вирішити Ваші проблеми. Магічна допомога в будь-якій ситуації.

Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber Вікторіяйн. Любовна магія.

100 грн.Ціна:

Житомирська обл., м. ЖитомирАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2023-07-19 11:20Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
23Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Ворожіння онлаВорожіння онлайн. Любовна магія. Допомога ясновидиці. Любовний приворот. Зняття псування. Позбавлення від самотності.  Обряд на прибуток. Відворот від коханки.Бувають ситуації, в яких дуже складно розібратися самостійно. Буває, нас переслідують невдачі в житті й коханні, сварки в сім'ї та на роботі. Якщо Ви загрузли в негараздах і здається, що виходу немає, можливо, Вам потрібна допомога ззовні.Звертайтеся, я допоможу в досягненні потрібного результату навіть у найскладніших запущених ситуаціях. Вирішу Ваші проблеми, використовуючи обряди і ритуали. Я беруся за найскладніші й безнадійні ситуації, коли інші майстри не в змозі що-небудь зробити.-Безліч видів ворожінь і передбачень, виливання воском, ворожіння на рунах, ворожіння на картах Таро.Я допоможу вберегти Вас від помилок і допомогти розібратися в будь-якій складній ситуації-Проведу обряд на повернення коханої людини, допоможу налагодити стосунки, знайти щасливу сім'ю і позбавлю вас від розлуки.-Найсильніші обряди на возз'єднання сім'ї, повернення чоловіка або дружини. Відновлення стосунків із коханою людиною.-Відверну коханку/ка на повну байдужість.-Знімаю порчу, пристріт, родове прокляття. Позбавлю від самотності, вінця безшлюбності.-Приворот \ Відворот.-Ставлю захист довічно. Зніму будь-який приворот. Налагоджу стосунки між батьками і дітьми.Приймаю особисто і дистанційно.У мене є потрібні знання і навички, щоб допомогти вирішити Ваші проблеми. Магічна допомога в будь-якій ситуації.Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber Вікторіяйн. Любовна магія.



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Ворожіння онлаВорожіння онлайн. Любовна магія. Допомога ясновидиці. Любовний приворот. Зняття...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.