ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Ворожіння на картах тарo. Магічна допомога.

Ритуал привороту замовити. Зняти порчу по фото онлайн. Зняти порчу. Відворот від коханки. Зняти родове прокляття. Обряд на багатство. Обряд повернення чоловіка. Очищення від негативу ритуал.

Ворожіння, передбачення, тлумачення розкладів, зняття псування і сглазу, магічний захист, біла і чорна магія. Привороти, чищення та гармонізація відносин.

Більшість людей не знають джерела своєї проблеми і дуже багато років живуть у болісному пошуку виходу з неї. Коли ситуація стає критичною, залишаються надії тільки на сверххсили.

Ви потрапили до мене невипадково.

Тут вирішення всіх Ваших заплутаних життєвих клубків.

У яких випадках я можу допомогти?

Зніму будь-який вид порчі!

v смертельне прокляття;

v пристріт на втрату здоров'я та молодості;

v вінець безшлюбності;

v втрата краси;

v безпліддя;

v родове прокляття;

v закриття доріг.

Різні види ворожінь

- Таро

- Ленорман

- Руни

Любовна магія

• потужний приворот;

• приворот по фотографії;

• приворот для шлюбу;

• приворот по Білій магії;

• приворот по магії Вуду;

• чорне вінчання;

• любовна прив'язка;

• наведення Егільєт (статеву зав'язку);

• відворот назавжди із збудженням ненависті, огиди;

• ритуали на одруження;

• усунення суперників;

• відновлення почуттів у шлюбі.

Робота із людьми нетрадиційної орієнтації;

Бізнес-магія

Магія грошей

Проведення установки коду на удачу в грошах.

Чи не знайшли потрібну послугу? Розкажіть мені про проблему, і я зможу Вам допомогти!

Щоб я могла Вам допомогти, вам достатньо зателефонувати чи написати на Viber +38-067-990-02-01

Приймаю особисто та на відстані.

10 грн.Ціна:

Хмельницька обл., м. ХмельницькийАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2023-04-29 11:02Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
19Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Ворожіння на картах тарo. Магічна допомога.Ритуал привороту замовити. Зняти порчу по фото онлайн. Зняти порчу. Відворот від коханки. Зняти родове прокляття. Обряд на  багатство. Обряд повернення чоловіка. Очищення від негативу ритуал.Ворожіння, передбачення, тлумачення розкладів, зняття псування і сглазу, магічний захист, біла і чорна магія. Привороти, чищення та гармонізація відносин.Більшість людей не знають джерела своєї проблеми і дуже багато років живуть у болісному пошуку виходу з неї. Коли ситуація стає критичною, залишаються надії тільки на сверххсили.Ви потрапили до мене невипадково.Тут вирішення всіх Ваших заплутаних життєвих клубків.У яких випадках я можу допомогти?Зніму будь-який вид порчі!v  смертельне прокляття;v  пристріт на втрату здоров'я та молодості;v  вінець безшлюбності;v  втрата краси;v  безпліддя;v  родове прокляття;v  закриття доріг.Різні види ворожінь-  Таро- Ленорман-  РуниЛюбовна магія • потужний приворот;• приворот по фотографії;• приворот для шлюбу;• приворот по Білій магії;• приворот по магії Вуду;• чорне вінчання;• любовна прив'язка;• наведення Егільєт (статеву зав'язку);• відворот назавжди із збудженням ненависті, огиди;• ритуали на одруження;• усунення суперників;• відновлення почуттів у шлюбі.Робота із людьми нетрадиційної орієнтації;Бізнес-магіяМагія грошейПроведення установки коду на удачу в грошах.Чи не знайшли потрібну послугу? Розкажіть мені про проблему, і я зможу Вам допомогти!Щоб я могла Вам допомогти, вам достатньо зателефонувати чи написати на Viber +38-067-990-02-01Приймаю особисто та на відстані.



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Ворожіння на картах тарo. Магічна допомога.Ритуал привороту замовити. Зняти порчу по фото онлайн....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.