ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовна магія. Зняття порчi. Таролог онлайн.

бовна магія. Зняття порчi. Таролог онлайн.

Любовна магія. Зняття порчі. Таролог онлайн. Передбачення на рік. Повернення коханих. Позбавлення самотності. Дізнатися свою долю.

Якщо ви опинилися в складній життєвій ситуації і хочете позбутися неприємностей, я за допомогою свого дару і сили допоможу Вам повернутися до повноцінного щасливого життя. Я використовую у своїй роботі тільки перевірені обряди та ритуали. За роки роботи сотні людей отримали допомогу в позбавленні від проблем, горя і страждань. Я не буду допомагати, якщо не впевнена в позитивному вирішенні проблеми, і скажу про це прямо.

Мої послуги:

У любовній магії проводжу різні види приворотів. Присушка, прив'язка на любов.

Потужні обряди на зняття вінця безшлюбності і покривала самотності, обряди на швидке заміжжя і сімейне щастя.

Допомога у вирішенні сімейних проблем: припинення зрад і позбавлення від суперниці (ка), зняття приворотів і повернення чоловіка (дружини) в сім'ю.

Зніму будь-який вид негативу: родові прокляття, псування, пристріти, привороти тощо.

Захист від чаклунства, темної магії, злих змов і негативного впливу недоброзичливців.

Проводжу ритуали на удачу і везіння. Ритуали на залучення грошей.

Передбачення майбутнього на картах ТАРО. Відповідь на будь-яке питання.

Прийом особисто або по фото на відстані. Робота ведеться до повного результату.

+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

100 грн.Ціна:

Київська обл., м. КиївАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2023-08-25 07:18Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
25Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовна магія. Зняття порчi. Таролог онлайн.бовна магія. Зняття порчi. Таролог онлайн.Любовна магія. Зняття порчі. Таролог онлайн. Передбачення на рік. Повернення коханих. Позбавлення самотності. Дізнатися свою долю.Якщо ви опинилися в складній життєвій ситуації і хочете позбутися неприємностей, я за допомогою свого дару і сили допоможу Вам повернутися до повноцінного щасливого життя. Я використовую у своїй роботі тільки перевірені обряди та ритуали. За роки роботи сотні людей отримали допомогу в позбавленні від проблем, горя і страждань. Я не буду допомагати, якщо не впевнена в позитивному вирішенні проблеми, і скажу про це прямо.Мої послуги:У любовній магії проводжу різні види приворотів.  Присушка, прив'язка на любов.Потужні обряди на зняття вінця безшлюбності і покривала самотності, обряди на швидке заміжжя і сімейне щастя.Допомога у вирішенні сімейних проблем: припинення зрад і позбавлення від суперниці (ка), зняття приворотів і повернення чоловіка (дружини) в сім'ю.Зніму будь-який вид негативу: родові прокляття, псування, пристріти, привороти тощо.Захист від чаклунства, темної магії, злих змов і негативного впливу недоброзичливців.Проводжу ритуали на удачу і везіння. Ритуали на залучення грошей.Передбачення майбутнього на картах ТАРО. Відповідь на будь-яке питання.Прийом особисто або по фото на відстані. Робота ведеться до повного результату.+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовна магія. Зняття порчi. Таролог онлайн.бовна магія. Зняття порчi. Таролог онлайн.Любовна...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.