ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Приворот на коханого. Ворожіння на картах Таро. Зняття порчі.

Приворот на коханого. Відворот від суперниці. Повернути коханого за допомогою магії. Залучити достаток обряд. Позбутися суперниці. Допомога ясновидиці. Ворожіння онлайн. Зняття псування. Передбачення на майбутнє. Ворожіння на картах Таро. Магічна допомога особисто та дистанційно. Магічні послуги.

Вітаю всіх, хто шукає допомоги у світі магії! Мене звати Вікторія, і я рада запропонувати вам свої послуги з вирішення найскладніших життєвих ситуацій за допомогою магії.

Ось що я можу для вас зробити:

-Зняти порчу, пристріт, приворот та інші види негативу;

-Повернути ваших коханих, відновити стосунки в сім'ї та позбутися суперників;

-Поставити потужний захист від негативу і злих очей;

-Провести обряди на достаток, фінансовий успіх і процвітання в домі;

-Допомогти позбутися залежностей і неприємних звичок.

Я працюю як особисто, так і на відстані, допомагаючи клієнтам у будь-якій точці світу. Усі мої обряди проводяться без гріха й негативу, виключно з використанням білої магії.

Не відкладайте своє щастя на потім! Якщо ви шукаєте відповіді та рішення у світі магії, звертайтеся до мене. Телефонуйте за номером +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber, і я із задоволенням допоможу вам. Довіртеся моєму досвіду і дару, і ваше життя стане яскравим і успішним!

100 грн.Ціна:

Львівська обл., м. ЛьвівАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-02-14 17:41Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
4Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Приворот на коханого. Ворожіння на картах Таро. Зняття  порчі.Приворот на коханого. Відворот від суперниці. Повернути коханого за допомогою магії. Залучити достаток обряд. Позбутися суперниці. Допомога ясновидиці. Ворожіння онлайн. Зняття псування. Передбачення на майбутнє. Ворожіння на картах Таро. Магічна допомога особисто та дистанційно. Магічні послуги.Вітаю всіх, хто шукає допомоги у світі магії! Мене звати Вікторія, і я рада запропонувати вам свої послуги з вирішення найскладніших життєвих ситуацій за допомогою магії.Ось що я можу для вас зробити:-Зняти порчу, пристріт, приворот та інші види негативу;-Повернути ваших коханих, відновити стосунки в сім'ї та позбутися суперників;-Поставити потужний захист від негативу і злих очей;-Провести обряди на достаток, фінансовий успіх і процвітання в домі;-Допомогти позбутися залежностей і неприємних звичок.Я працюю як особисто, так і на відстані, допомагаючи клієнтам у будь-якій точці світу. Усі мої обряди проводяться без гріха й негативу, виключно з використанням білої магії.Не відкладайте своє щастя на потім! Якщо ви шукаєте відповіді та рішення у світі магії, звертайтеся до мене. Телефонуйте за номером +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber, і я із задоволенням допоможу вам. Довіртеся моєму досвіду і дару, і ваше життя стане яскравим і успішним!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Приворот на коханого. Ворожіння на картах Таро. Зняття порчі.Приворот на коханого. Відворот від...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.