ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Послуги ясновидиці. Ясновидиця консультація. Екстрасенсорика. Ворожіння на майбутнє. Тарологічні прогнози. Передбачення долі. Професійні передбачення. Ясновидиця допомога у вирішенні проблем. Езотеричні консультації. Екстрасенсорне бачення. Ясновидяча діагностика. Ясновидіння на відстані. Таро ворожіння. Ясновидиця ворожка. Прогнози майбутнього. Ворожіння на картах. Ленорман ворожіння. Кавове ворожіння. Ворожіння по руці. Ворожіння на рунах. Любовне ворожіння. Ворожіння на фотографії. Ворожіння на відстані

З глибоким розумінням життєвих ситуацій, я пропоную професійну допомогу у вирішенні найскладніших питань. Мій досвід і майстерність дозволяють мені володіти більш ніж 1000 магічними обрядами, ритуалами і змовами, які я використовую для підтримки вас у непростих моментах.

Мої послуги:

Потужні обряди відновлення кохання:

-Верну ваші стосунки до міцних і гармонійних.

Гармонізація стосунків:

-Допоможу створити у ваших стосунках взаєморозуміння та радість.

Ритуали повернення кохання:

-Для тих, хто прагне повернути втрачене почуття.

Приворот для довгих і міцних стосунків:

-Створю магічний зв'язок, який буде міцним і довгостроковим.

Відворот від суперниці:

-Захистіть свої стосунки від сторонніх впливів.

Припинення зрад:

-Відновлю довіру та вірність у ваших стосунках.

Сексуальна прив'язка до партнера:

-Підтримаю у створенні гармонії в близькості та пристрасті.

Відродження пристрасті та взаєморозуміння:

-Приведу ваші стосунки до нового рівня близькості.

Вирішення проблеми самотності:

-Приверну любов і створю основу для благополучних стосунків.

Ритуали на заміжжя й закріплення бажаного результату:

-Допоможу вам пройти шлях до сімейного щастя.

Індивідуальний підхід до кожної ситуації. Не втрачайте надію - звертайтеся!

Телефонуйте за номером: +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

Багаторічний досвід у вирішенні найважчих ситуацій. Доводжу справу до кінця, щоб повернути вам гармонію і радість життя!

1 грн.Ціна:

Івано-Франківська обл., м. Івано-ФранківськАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-01-04 18:33Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
7Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Послуги ясновидиці. Ясновидиця консультація. Екстрасенсорика. Ворожіння на майбутнє. Тарологічні прогнози. Передбачення долі. Професійні передбачення. Ясновидиця допомога у вирішенні проблем. Езотеричні консультації. Екстрасенсорне бачення. Ясновидяча діагностика. Ясновидіння на відстані. Таро ворожіння. Ясновидиця ворожка. Прогнози майбутнього. Ворожіння на картах. Ленорман ворожіння. Кавове ворожіння. Ворожіння по руці. Ворожіння на рунах. Любовне ворожіння. Ворожіння на фотографії. Ворожіння на відстаніЗ глибоким розумінням життєвих ситуацій, я пропоную професійну допомогу у вирішенні найскладніших питань. Мій досвід і майстерність дозволяють мені володіти більш ніж 1000 магічними обрядами, ритуалами і змовами, які я використовую для підтримки вас у непростих моментах.Мої послуги:Потужні обряди відновлення кохання: -Верну ваші стосунки до міцних і гармонійних.Гармонізація стосунків: -Допоможу створити у ваших стосунках взаєморозуміння та радість.Ритуали повернення кохання: -Для тих, хто прагне повернути втрачене почуття.Приворот для довгих і міцних стосунків: -Створю магічний зв'язок, який буде міцним і довгостроковим.Відворот від суперниці: -Захистіть свої стосунки від сторонніх впливів.Припинення зрад: -Відновлю довіру та вірність у ваших стосунках.Сексуальна прив'язка до партнера: -Підтримаю у створенні гармонії в близькості та пристрасті.Відродження пристрасті та взаєморозуміння:-Приведу ваші стосунки до нового рівня близькості.Вирішення проблеми самотності: -Приверну любов і створю основу для благополучних стосунків.Ритуали на заміжжя й закріплення бажаного результату: -Допоможу вам пройти шлях до сімейного щастя.Індивідуальний підхід до кожної ситуації. Не втрачайте надію - звертайтеся!Телефонуйте за номером: +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)Багаторічний досвід у вирішенні найважчих ситуацій. Доводжу справу до кінця, щоб повернути вам гармонію і радість життя!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Послуги ясновидиці. Ясновидиця консультація. Екстрасенсорика. Ворожіння на майбутнє. Тарологічні...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.