ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• послуги

Львівська взуттєва фабрика "СтеПТер" була заснована у 1994р. та станом на даний час впевнено утримує лідируючі позиції на ринку України. Це стало можливим завдяки використанню високоякісної сировини, сучасного устаткування провідних фірм Італії та Німеччини (ATOM, PFAFF, FORTUNA, TORIELLI, COMPART) та постійному впровадженню нових ідей та технологій. Висока надійність, першокласна якість продукції та її доступна ціна приваблюють покупців на протязі більш, ніж 20 років.

Тепер придбавати улюблене та надійне взуття стало ще простіше: для зручності наших покупців ми відкрили Інтернет магазин «STEPTER STORE», який являється єдиним офіційним представником Львівської взуттєвої фабрики «СтеПТер».

Переваги нашого Інтернет магазину:

- висока якість та широкий асортимент взуття. Ми пропонуємо величезний вибір високоякісного оригінального шкіряного взуття з гарантією від провідного вітчизняного виробника;

- індивідуальний підхід. Ми реалізуємо тільки продукцію Львівської взуттєвої фабрики «СтеПТер», що дає можливість нашим спеціалістам досконало вивчити асортимент, всі характеристики товару та в повній мірі проконсультувати покупців;

- нижча вартість взуття, ніж у інших продавців та відсутність націнки. Перевагою нашого Інтернет магазину є те, що товар отримується для реалізації безпосередньо у виробника, що дозволяє мінімізувати витрати на збут та робить його ще доступнішим;

- зручність при замовленні та оплаті товару. Ми пропонуємо два способи оплати товару за Вашим вибором: передоплата або оплата товару під час його отримання з можливістю огляду. При здійсненні передоплати за замовлений товар, доставка по території України у всі відділення перевізника «Нова Пошта» - безкоштовна;

- можливість приміряти взуття та безкоштовна доставка у межах Львова. Ми пропонуємо унікальну послугу, яка відсутня у всіх інших Інтернет магазинах – примірку взуття. Відтепер, якщо взуття Вам не підійшло, Вам не потрібно витрачати зайвий час на його повернення в магазин та отримання коштів.

- гнучка система знижок, програми лояльності, зручний інтерфейс сайту і високий професіоналізм наших співробітників зроблять Ваші покупки ще вигіднішими та подарують справжнє задоволення.

Найкраще взуття від Львівської взуттєвої фабрики "СтеПТер" з Інтернет магазином «STEPTER STORE» - якість доступна кожному! Отримуйте задоволення від покупок! Крокуйте тільки вперед з Інтернет магазином «STEPTER STORE» !

500 грн./шт.Ціна:

Львівська обл., м. ЛьвівАдреса:
+380 (93) 023-26-46Телефон:
2016-03-14 13:36Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
249Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Львівська взуттєва фабрика "СтеПТер" була заснована у 1994р. та станом на даний час впевнено утримує лідируючі позиції на ринку України. Це стало можливим завдяки використанню високоякісної сировини, сучасного устаткування провідних фірм Італії та Німеччини (ATOM, PFAFF, FORTUNA, TORIELLI, COMPART) та постійному впровадженню нових ідей та технологій. Висока надійність, першокласна якість продукції та її доступна ціна приваблюють покупців на протязі більш, ніж 20 років.Тепер придбавати улюблене та надійне взуття стало ще простіше: для зручності наших покупців ми відкрили Інтернет магазин «STEPTER STORE», який являється єдиним офіційним представником Львівської взуттєвої фабрики «СтеПТер».Переваги нашого Інтернет магазину:- висока якість та широкий асортимент взуття. Ми пропонуємо величезний вибір високоякісного оригінального шкіряного взуття з гарантією від провідного вітчизняного виробника;- індивідуальний підхід. Ми реалізуємо тільки продукцію Львівської взуттєвої фабрики «СтеПТер», що дає можливість нашим спеціалістам досконало вивчити асортимент, всі характеристики товару та в повній мірі проконсультувати покупців;- нижча вартість взуття, ніж у інших продавців та відсутність націнки. Перевагою нашого Інтернет магазину є те, що товар отримується для реалізації безпосередньо у виробника, що дозволяє мінімізувати витрати на збут та робить його ще доступнішим;- зручність при замовленні та оплаті товару. Ми пропонуємо два способи оплати товару за Вашим вибором: передоплата або оплата товару під час його отримання з можливістю огляду. При здійсненні передоплати за замовлений товар, доставка по території України у всі відділення перевізника «Нова Пошта» - безкоштовна;- можливість приміряти взуття та безкоштовна доставка у межах Львова. Ми пропонуємо унікальну послугу, яка відсутня у всіх інших Інтернет магазинах – примірку взуття. Відтепер, якщо взуття Вам не підійшло, Вам не потрібно витрачати зайвий час на його повернення в магазин та отримання коштів.- гнучка система знижок, програми лояльності, зручний інтерфейс сайту і високий професіоналізм наших співробітників зроблять Ваші покупки ще вигіднішими та подарують справжнє задоволення.Найкраще взуття від Львівської взуттєвої фабрики "СтеПТер" з Інтернет магазином «STEPTER STORE» - якість доступна кожному! Отримуйте задоволення від покупок! Крокуйте тільки вперед з Інтернет магазином «STEPTER STORE» !
Львівська взуттєва фабрика "СтеПТер" була заснована у 1994р. та станом на даний час впевнено утримує лідируючі позиції на ринку України. Це стало можливим завдяки використанню високоякісної сировини, сучасного устаткування провідних фірм Італії та Німеччини (ATOM, PFAFF, FORTUNA, TORIELLI, COMPART) та постійному впровадженню нових ідей та технологій. Висока надійність, першокласна якість продукції та її доступна ціна приваблюють покупців на протязі більш, ніж 20 років.Тепер придбавати улюблене та надійне взуття стало ще простіше: для зручності наших покупців ми відкрили Інтернет магазин «STEPTER STORE», який являється єдиним офіційним представником Львівської взуттєвої фабрики «СтеПТер».Переваги нашого Інтернет магазину:- висока якість та широкий асортимент взуття. Ми пропонуємо величезний вибір високоякісного оригінального шкіряного взуття з гарантією від провідного вітчизняного виробника;- індивідуальний підхід. Ми реалізуємо тільки продукцію Львівської взуттєвої фабрики «СтеПТер», що дає можливість нашим спеціалістам досконало вивчити асортимент, всі характеристики товару та в повній мірі проконсультувати покупців;- нижча вартість взуття, ніж у інших продавців та відсутність націнки. Перевагою нашого Інтернет магазину є те, що товар отримується для реалізації безпосередньо у виробника, що дозволяє мінімізувати витрати на збут та робить його ще доступнішим;- зручність при замовленні та оплаті товару. Ми пропонуємо два способи оплати товару за Вашим вибором: передоплата або оплата товару під час його отримання з можливістю огляду. При здійсненні передоплати за замовлений товар, доставка по території України у всі відділення перевізника «Нова Пошта» - безкоштовна;- можливість приміряти взуття та безкоштовна доставка у межах Львова. Ми пропонуємо унікальну послугу, яка відсутня у всіх інших Інтернет магазинах – примірку взуття. Відтепер, якщо взуття Вам не підійшло, Вам не потрібно витрачати зайвий час на його повернення в магазин та отримання коштів.- гнучка система знижок, програми лояльності, зручний інтерфейс сайту і високий професіоналізм наших співробітників зроблять Ваші покупки ще вигіднішими та подарують справжнє задоволення.Найкраще взуття від Львівської взуттєвої фабрики "СтеПТер" з Інтернет магазином «STEPTER STORE» - якість доступна кожному! Отримуйте задоволення від покупок! Крокуйте тільки вперед з Інтернет магазином «STEPTER STORE» !Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Львівська взуттєва фабрика &quot;СтеПТер&quot; була заснована у 1994р. та станом на даний...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомленняРОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯТип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк
BOARD.LVIV.UA ® 2021     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.