ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Приворот. Ворожка. Магічна допомога. Прив'язки. Повернути чоловіка до родини. Приворот по фото. Приворот на відстані. Зробити приворот. Відворот. Ворожіння Таро. Зняти порчу.

&#10240;

Якщо ваші стосунки припинилися з незрозумілих причин, якщо ви мрієте бути разом із коханою людиною – в моїх силах повернути ваше кохання. Надаю професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюсь обрядами, молитвами та змовами, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.

Проводжу найпотужніші ритуали відновлення любові, гармонізацію відносин, ритуали повернення любові. Я допоможу зробити приворот коханої людини за допомогою давніх магічних обрядів на довгі та міцні стосунки. Допоможу зробити відворот суперниці – розлучниці, припинення зрад, сексуальну прив'язку до партнера, відродження пристрасті та взаєморозуміння.

Вирішу проблему самотності, залучення кохання, посилення жіночої та чоловічої привабливості, ритуали на заміжжя та закріплення бажаного результату.

Кожну ситуацію розглядаю індивідуально.

Звертайтеся, якщо втратили надію. Багаторічний досвід. Допомагаю навіть у найважчих та занедбаних ситуаціях і завжди доводжу справу до кінця.

Для запису на консультацію телефонуйте:

+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber

1 грн.Ціна:

Дніпропетровська обл., м. ДніпропетровськАдреса:
0679900201Телефон:
2022-08-03 12:32Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
58Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Приворот. Ворожка. Магічна допомога. Прив'язки. Повернути чоловіка до родини. Приворот по фото. Приворот на відстані. Зробити приворот. Відворот. Ворожіння Таро. Зняти порчу.&#10240;Якщо ваші стосунки припинилися з незрозумілих причин, якщо ви мрієте бути разом із коханою людиною – в моїх силах повернути ваше кохання. Надаю професійну допомогу у вирішенні непростих життєвих ситуацій. У своїй практиці я користуюсь обрядами, молитвами та змовами, володію більш ніж 1000 магічними обрядами.Проводжу найпотужніші ритуали відновлення любові, гармонізацію відносин, ритуали повернення любові. Я допоможу зробити приворот коханої людини за допомогою давніх магічних обрядів на довгі та міцні стосунки. Допоможу зробити відворот суперниці – розлучниці, припинення зрад, сексуальну прив'язку до партнера, відродження пристрасті та взаєморозуміння.Вирішу проблему самотності, залучення кохання, посилення жіночої та чоловічої привабливості, ритуали на заміжжя та закріплення бажаного результату.Кожну ситуацію розглядаю індивідуально.Звертайтеся, якщо втратили надію. Багаторічний досвід. Допомагаю навіть у найважчих та занедбаних ситуаціях і завжди доводжу справу до кінця.Для запису на консультацію телефонуйте:+38-067-990-02-01 або пишіть на Viber



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Приворот. Ворожка. Магічна допомога. Прив'язки. Повернути чоловіка до родини. Приворот по фото....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.