ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовний приворот. Ворожіння Таpо.

Приворот по фото. Зняття псування. Ворожіння на майбутнє. Приворот на чоловіка. Обряд на повернення коханого. Зняття пристріту. Зняття родового прокляття. Послуги екстрасенса. Приворот за фото. Допомога ясновидиці. Дистанційне ворожіння. Ворожіння на рунах.

Вітаю вас! Мене звуть Вікторія, я спадкова ясновидиця і маг з великим досвідом і унікальними здібностями. У моєму арсеналі є понад тисячу ритуалів і обрядів, готових допомогти вам у найважчих ситуаціях.

Що я можу запропонувати:

- Повернення коханого, возз'єднання сім'ї, вирішення конфліктів;

- Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах, діагностика за фото;

- Усунення порчі, пристріту, вінця безшлюбності та інших видів негативу;

- Допомога у вирішенні проблем із безпліддям;

- Потужні ритуали для залучення фінансової удачі;

- Обряди для схуднення, продажу нерухомості та багато іншого.

Я готова працювати як особисто, так і на відстані, і мої послуги вже допомогли багатьом людям. Довіртеся моєму досвіду, і я допоможу і вам!

Для запису на ритуали і ворожіння телефонуйте за номером: +38-067-990-02-01 або пишіть у Viber. Не відкладайте на потім вирішення ваших проблем - зверніться до мене просто зараз, і разом ми знайдемо рішення!

100 грн.Ціна:

Івано-Франківська обл., м. Івано-ФранківськАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-03-10 14:39Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
7Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовний  приворот. Ворожіння Таpо.Приворот по фото. Зняття псування. Ворожіння на майбутнє. Приворот на чоловіка. Обряд на повернення коханого. Зняття пристріту. Зняття родового прокляття. Послуги екстрасенса. Приворот за фото. Допомога ясновидиці. Дистанційне ворожіння. Ворожіння на рунах.Вітаю вас! Мене звуть Вікторія, я спадкова ясновидиця і маг з великим досвідом і унікальними здібностями. У моєму арсеналі є понад тисячу ритуалів і обрядів, готових допомогти вам у найважчих ситуаціях.Що я можу запропонувати:- Повернення коханого, возз'єднання сім'ї, вирішення конфліктів;- Ворожіння на картах Таро, Ленорман, рунах, діагностика за фото;- Усунення порчі, пристріту, вінця безшлюбності та інших видів негативу;- Допомога у вирішенні проблем із безпліддям;- Потужні ритуали для залучення фінансової удачі;- Обряди для схуднення, продажу нерухомості та багато іншого.Я готова працювати як особисто, так і на відстані, і мої послуги вже допомогли багатьом людям. Довіртеся моєму досвіду, і я допоможу і вам!Для запису на ритуали і ворожіння телефонуйте за номером: +38-067-990-02-01 або пишіть у Viber. Не відкладайте на потім вирішення ваших проблем - зверніться до мене просто зараз, і разом ми знайдемо рішення!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовний приворот. Ворожіння Таpо.Приворот по фото. Зняття псування. Ворожіння на майбутнє....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.