ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Обрядова магія. Магічні обряди. Езотеричні обряди. Магічні ритуали. Обряди для залучення удачі. Ритуали для благополуччя. Обряди для кохання та стосунків. Магічні обряди для процвітання. Магія та обряди для залучення грошей. Енергетичні обряди. Любовна магія. Приворот на кохання. Магія кохання. Магічні ритуали для стосунків. Обряди на повернення кохання. Любовні заклинання. Залучення любовної енергії. Магія для збереження стосунків. Обряди на залучення душевної половинки. Ритуали для вирішення конфліктів у стосунках. Любовні заклинання на фото.

Мене звати Вікторія, і я введена у світ таємниць, обдарувань і стародавніх мистецтв. З моїм досвідом, даром і силою я готова стати провідником до вашого щасливого життя. Сотні людей вже знайшли внутрішню гармонію, міцні сім'ї, любов, здоров'я, успіх і удачу завдяки моїм зусиллям!

Чим я можу допомогти вам:

Зняття порчі, пристріту, родового прокляття:

-Позбавлю вас від негативних енергій, відновлюючи ваше благополуччя.

Позбавлення від печатки самотності, вінця безшлюбності:

-Допоможу подолати бар'єри в пошуку кохання і сімейного щастя.

Найпотужніший приворот без гріха і шкоди:

-Поверну ваше кохання силою позитивної енергії.

Відворот від суперниці/ка:

-Відновлю гармонію у ваших стосунках.

З'єднання сім'ї:

-Приведу близьких людей назад у ваше коло.

Зняття будь-якого привороту, відвороту:

-Усунемо вплив магії для відновлення нормального життя.

Налагодження стосунків між батьками та дітьми:

-Допоможу розв'язати конфлікти й відновити зв'язки.

Обряди на гроші, багатство, вдалу торгівлю, успіх і продаж нерухомості:

-Приверну фінансове благополуччя у ваше життя.

Ворожіння на картах Таро, Рунах, по фото:

-Розкрию для вас таємниці майбутнього і відповіді на ваші запитання.

Коригування долі, запобігання біді, передбачення:

-Допоможу вам керувати своїм майбутнім і уникнути негативних подій.

Захист на тривалий термін і довічно:

-Поставлю потужний захист, що оберігає вас від негативних впливів.

Дистанційна робота доступна для тих, хто живе в іншому місті.

Для запису на консультацію телефонуйте: +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

Давайте разом створимо ваш світлий і успішний шлях!

1 грн.Ціна:

Волинська обл., м. ЛуцькАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-01-02 20:43Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
5Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Обрядова магія. Магічні обряди. Езотеричні обряди. Магічні ритуали. Обряди для залучення удачі. Ритуали для благополуччя. Обряди для кохання та стосунків. Магічні обряди для процвітання. Магія та обряди для залучення грошей. Енергетичні обряди. Любовна магія. Приворот на кохання. Магія кохання. Магічні ритуали для стосунків. Обряди на повернення кохання. Любовні заклинання. Залучення любовної енергії. Магія для збереження стосунків. Обряди на залучення душевної половинки. Ритуали для вирішення конфліктів у стосунках. Любовні заклинання на фото.Мене звати Вікторія, і я введена у світ таємниць, обдарувань і стародавніх мистецтв. З моїм досвідом, даром і силою я готова стати провідником до вашого щасливого життя. Сотні людей вже знайшли внутрішню гармонію, міцні сім'ї, любов, здоров'я, успіх і удачу завдяки моїм зусиллям!Чим я можу допомогти вам:Зняття порчі, пристріту, родового прокляття: -Позбавлю вас від негативних енергій, відновлюючи ваше благополуччя.Позбавлення від печатки самотності, вінця безшлюбності: -Допоможу подолати бар'єри в пошуку кохання і сімейного щастя.Найпотужніший приворот без гріха і шкоди: -Поверну ваше кохання силою позитивної енергії.Відворот від суперниці/ка: -Відновлю гармонію у ваших стосунках.З'єднання сім'ї: -Приведу близьких людей назад у ваше коло.Зняття будь-якого привороту, відвороту: -Усунемо вплив магії для відновлення нормального життя.Налагодження стосунків між батьками та дітьми: -Допоможу розв'язати конфлікти й відновити зв'язки.Обряди на гроші, багатство, вдалу торгівлю, успіх і продаж нерухомості: -Приверну фінансове благополуччя у ваше життя.Ворожіння на картах Таро, Рунах, по фото: -Розкрию для вас таємниці майбутнього і відповіді на ваші запитання.Коригування долі, запобігання біді, передбачення: -Допоможу вам керувати своїм майбутнім і уникнути негативних подій.Захист на тривалий термін і довічно: -Поставлю потужний захист, що оберігає вас від негативних впливів.Дистанційна робота доступна для тих, хто живе в іншому місті.Для запису на консультацію телефонуйте: +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)Давайте разом створимо ваш світлий і успішний шлях!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Обрядова магія. Магічні обряди. Езотеричні обряди. Магічні ритуали. Обряди для залучення удачі....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.