ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовні ритуали. Діагностика таро онлайн.

Послуги ясновидячої. Любовний приворот. Зняття порчі. Любовна магія. Обряд на удачу. Обряд на повернення коханого. Ворожіння на Таро онлайн. Любовні ритуали. Діагностика таро онлайн.

Я спадкова ясновидиця, таролог, екстрасенс готова застосувати всі свої сили, здібності та знання для щастя людей. Маючи великий практичний досвід, я можу вирішити проблеми різної складності.

Мої послуги та ритуали:

- Ворожіння на Таро, Ленорман, рунах

-Приворот по фото

-Любовна прив'язка

-Наведення туги любовної

-Оберіг на збереження сім'ї та відносин

-Усуваю сварки та непорозуміння

-Знімаю вплив суперників та суперниць

- Знімаю будь-який вид негативу (псування, пристріт, прокляття)

-Ставлю захисту на пару, сім'ю, відносини

-відчинок, остуда та розсорка

-Зняття вінця безшлюбності, друку самотності

-Обряд на посилення кохання та почуттів

-З'єднання долі

Гарантую 100% - надійну та ефективну допомогу, і якщо вже беруся за Вашу проблему, то обов'язково доведу роботу до кінця.

Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber

100 грн.Ціна:

Львівська обл., м. ЛьвівАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2023-05-11 21:57Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
28Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовні ритуали. Діагностика таро онлайн.Послуги ясновидячої. Любовний приворот. Зняття порчі. Любовна магія. Обряд на удачу. Обряд на повернення коханого. Ворожіння на Таро онлайн. Любовні ритуали. Діагностика таро онлайн.Я спадкова ясновидиця, таролог, екстрасенс готова застосувати всі свої сили, здібності та знання для щастя людей. Маючи великий практичний досвід, я можу вирішити проблеми різної складності.Мої послуги та ритуали:- Ворожіння на Таро, Ленорман, рунах-Приворот по фото-Любовна прив'язка-Наведення туги любовної-Оберіг на збереження сім'ї та відносин-Усуваю сварки та непорозуміння-Знімаю вплив суперників та суперниць- Знімаю будь-який вид негативу (псування, пристріт, прокляття)-Ставлю захисту на пару, сім'ю, відносини-відчинок, остуда та розсорка-Зняття вінця безшлюбності, друку самотності-Обряд на посилення кохання та почуттів-З'єднання доліГарантую 100% - надійну та ефективну допомогу, і якщо вже беруся за Вашу проблему, то обов'язково доведу роботу до кінця.Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовні ритуали. Діагностика таро онлайн.Послуги ясновидячої. Любовний приворот. Зняття порчі....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.