ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Любовна магія. Привороти. Відвороти. Ворожіння на таро. Повернути чоловіка. Зняти самотність. Зняти порчу. Повернути кохану людину.

За допомогою свого досвіду, дару і сили допоможу Вам повернутися до щасливого життя, сотні людей вже знайшли внутрішню гармонію, міцну сім'ю, любов, здоров'я, успіх і удачу!

Я зможу допомогти Вам у різних ситуаціях таких як:

- Зняття псування, пристріту, родового прокляття.

- Позбавлю від печатки самотності, вінця безшлюбності.

- Проведу потужний приворот без гріха і шкоди.

- Проведу відворот від суперниці/ка.

- З'єднаю сім'ю.

- Зніму будь-який приворот, відворот.

- Налагоджу стосунки між батьками і дітьми.

- Обряди на гроші й багатство. Відсторонення від конкурентів. Обряди на вдалу торгівлю. Обряди на удачу. Обряди на продаж нерухомості.

- Також проводжу ворожіння на картах Таро, Рунах, за фото.

- Коригування долі шляхом діагностики майбутнього. Запобігання біді. Передбачення.

- Поставлю захист на тривалий термін і довічно. Усі обряди проводяться без шкоди й гріха. До кожного, хто звернувся, - індивідуальний підхід!

Якщо Ви живете в іншому місті, прийом ведеться дистанційно.

Для запису на консультацію телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)

1 грн.Ціна:

Місяць

Закарпатська обл., м. УжгородАдреса:
0679900201Телефон:
2023-09-19 22:44Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
17Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Любовна магія. Привороти. Відвороти. Ворожіння на таро. Повернути чоловіка. Зняти самотність. Зняти порчу. Повернути кохану людину.За допомогою свого досвіду, дару і сили допоможу Вам повернутися до щасливого життя, сотні людей вже знайшли внутрішню гармонію, міцну сім'ю, любов, здоров'я, успіх і удачу!Я зможу допомогти Вам у різних ситуаціях таких як:- Зняття псування, пристріту, родового прокляття.- Позбавлю від печатки самотності, вінця безшлюбності.- Проведу потужний приворот без гріха і шкоди.- Проведу відворот від суперниці/ка.- З'єднаю сім'ю.- Зніму будь-який приворот, відворот.- Налагоджу стосунки між батьками і дітьми.- Обряди на гроші й багатство. Відсторонення від конкурентів. Обряди на вдалу торгівлю. Обряди на удачу. Обряди на продаж нерухомості.- Також проводжу ворожіння на картах Таро, Рунах, за фото.- Коригування долі шляхом діагностики майбутнього. Запобігання біді. Передбачення.- Поставлю захист на тривалий термін і довічно. Усі обряди проводяться без шкоди й гріха. До кожного, хто звернувся, - індивідуальний підхід!Якщо Ви живете в іншому місті, прийом ведеться дистанційно.Для запису на консультацію телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber (Вікторія)



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Любовна магія. Привороти. Відвороти. Ворожіння на таро. Повернути чоловіка. Зняти самотність. Зняти ...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.