ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Приворот на хлопця замовити. Зняття негативу . Ворожіння онлайн.

Приворот на хлопця замовити. Зняття негативу. Ворожіння онлайн. Передбачення майбутнього. Обряд на гармонізацію стосунків. Ворожіння на Ленорман. Зняття пристріту на відстані. Зняття псування по фото. Любовний приворот терміново. Ворожіння таро онлайн. Послуги ясновидиці.

Мене звуть Вікторія, і я таролог, ясновидиця, цілителька і маг з багаторічним досвідом роботи. Рада запропонувати вам свої послуги в галузі магії і ясновидіння, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких життєвих труднощів і проблем.

У моєму арсеналі є широкий спектр послуг:

-Привороти для повернення коханих і зміцнення стосунків;

-Зняття негативу, псування, пристріту і родових проклять;

-Ворожіння на картах Таро, Ленорман і рунах, передбачення майбутнього;

-Обряди на гармонізацію стосунків і залучення фінансового благополуччя;

-Любовні заклинання, обряди на повернення коханих і залучення другої половинки;

-Магічний захист від негативу і приворотів;

-Різні ритуали на дистанції та за фотографією.

Моя головна мета - допомогти вам знайти рішення вашої проблеми і привести ваше життя в гармонію. Я працюю з кожним клієнтом індивідуально, уважно вислуховуючи його проблеми і потреби.

Не відкладайте своє щасливе життя на потім - звертайтеся до мене просто зараз, і разом ми знайдемо відповіді на всі ваші запитання і проблеми. Для запису та консультації телефонуйте за номером +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber. Чекаю на ваш дзвінок!

100 грн.Ціна:

Тернопільська обл., м. ТернопільАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2024-02-14 21:34Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
4Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Приворот на хлопця замовити. Зняття негативу . Ворожіння онлайн.Приворот на хлопця замовити. Зняття негативу. Ворожіння онлайн. Передбачення майбутнього. Обряд на гармонізацію стосунків. Ворожіння на Ленорман. Зняття пристріту на відстані. Зняття псування по фото. Любовний приворот терміново. Ворожіння таро онлайн. Послуги ясновидиці.Мене звуть Вікторія, і я таролог, ясновидиця, цілителька і маг з багаторічним досвідом роботи. Рада запропонувати вам свої послуги в галузі магії і ясновидіння, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких життєвих труднощів і проблем.У моєму арсеналі є широкий спектр послуг:-Привороти для повернення коханих і зміцнення стосунків;-Зняття негативу, псування, пристріту і родових проклять;-Ворожіння на картах Таро, Ленорман і рунах, передбачення майбутнього;-Обряди на гармонізацію стосунків і залучення фінансового благополуччя;-Любовні заклинання, обряди на повернення коханих і залучення другої половинки;-Магічний захист від негативу і приворотів;-Різні ритуали на дистанції та за фотографією.Моя головна мета - допомогти вам знайти рішення вашої проблеми і привести ваше життя в гармонію. Я працюю з кожним клієнтом індивідуально, уважно вислуховуючи його проблеми і потреби.Не відкладайте своє щасливе життя на потім - звертайтеся до мене просто зараз, і разом ми знайдемо відповіді на всі ваші запитання і проблеми. Для запису та консультації телефонуйте за номером +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber. Чекаю на ваш дзвінок!



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Приворот на хлопця замовити. Зняття негативу . Ворожіння онлайн.Приворот на хлопця замовити. Зняття ...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.