ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Магічна допомога особистo та на відстані.

Приворот за фото. Повернути чоловіка. Зняти порчу. Позбутися суперниці. Ворожіння на Таро. Допомога спадкової ворожки. Магічна допомога на відстані.

У вас проблеми в сім'ї або особистому житті?

Ваш бізнес або кар'єра в занепаді?

Хочете зазирнути в майбутнє?

Мене звуть Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог. Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші запитання. До мене приходять із різними проблемами. І я в міру своїх здібностей намагаюся допомагати всім. Йдуть до мене в надії отримати допомогу, знайти відповіді на питання, що цікавлять, зазирнути в майбутнє, щоб ухвалити важливе і правильне рішення в сьогоденні.

Проблеми які допоможу вирішити:

- Допомога в бізнесі, справах і кар'єрі.

- Розв'язання сімейних проблем (поверну чоловіка, усуну суперницю/ка, проведу потужний приворот та ін.),

- Зніму пристріт, порчу, прокляття, вінець безшлюбності, будь-який вид негативу.

- Поставлю найсильніший магічний захист,

- Позбавлю від будь-яких залежностей.

- Ворожіння на картах Таро передбачать майбутнє і як вчинити в тій чи іншій ситуації.

- Жіноча магія (обряди на привабливість ,схуднення та ін.),

- І інші магічні послуги.

100 грн.Ціна:

Житомирська обл., м. ЖитомирАдреса:
+38-067-990-02-01Телефон:
2023-08-24 08:05Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
27Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Магічна допомога особистo та на  відстані.Приворот за фото. Повернути чоловіка. Зняти порчу. Позбутися суперниці. Ворожіння на Таро. Допомога спадкової ворожки. Магічна допомога на відстані.У вас проблеми в сім'ї або особистому житті?Ваш бізнес або кар'єра в занепаді?Хочете зазирнути в майбутнє?Мене звуть Вікторія, я ясновидиця, таролог, рунолог. Я протягом багатьох років допомагаю людям знаходити відповіді на найскладніші запитання. До мене приходять із різними проблемами. І я в міру своїх здібностей намагаюся допомагати всім. Йдуть до мене в надії отримати допомогу, знайти відповіді на питання, що цікавлять, зазирнути в майбутнє, щоб ухвалити важливе і правильне рішення в сьогоденні.Проблеми які допоможу вирішити:- Допомога в бізнесі, справах і кар'єрі.- Розв'язання сімейних проблем (поверну чоловіка, усуну суперницю/ка, проведу потужний приворот та ін.),- Зніму пристріт, порчу, прокляття, вінець безшлюбності, будь-який вид негативу.- Поставлю найсильніший магічний захист,- Позбавлю від будь-яких залежностей.- Ворожіння на картах Таро передбачать майбутнє і як вчинити в тій чи іншій ситуації.- Жіноча магія (обряди на привабливість ,схуднення та ін.),- І інші магічні послуги.



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Магічна допомога особистo та на відстані.Приворот за фото. Повернути чоловіка. Зняти порчу....
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.