ОГОЛОШЕННЯ   В   УКРАЇНІ
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
  CLASSIFIEDS   IN   UKRAINE
Реклама на сайтi, пишить на ivu@ukr.net
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПРАВИЛА
❤ ЖIНОЧИЙ ПОРАДНИК ❤
КАТАЛОГ ДОШОК
РЕКЛАМА
 
 

ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
< >• Безпека
< >• Вікна
< >• Взуття
< >• Живопис
< >• Зброя
< >• Зв'язок
< >• Картини
< >• Меблі
< >• Метали
< >• Одяг
< >• Освіта
< >• Реклама
< >• Спорт
< >• Туризм
< >• Фітнес
< >• Холст
< >• посуда

Онлайн ворожіння. Любовний приворот. Зняття порчі. Повернення коханих. Магічні послуги. Відворот від коханки. Бізнес магія. Відновлення стосунків. Гармонізація стосунків. Послуги таролога. Допомога ворожки. Обряд на повернення коханого. Обряд на швидке одруження. Зняти пристріт.

Я ДОПОМАГАЮ ЛЮДЯМ У ПРОБЛЕМАХ І БІДАХ.

Якщо ви не бачите входу з чорної смуги невдач. Життя сповнене непереборних перешкод. Без видимих причин різко занепадає здоров'я. Покинула близька людина або любовні стосунки постійно приносять страждання.

Не потрібно впадати у відчай!

За допомогою своєї сили й дару я здатна розкрити таємниці минулого, зрозуміти причини сьогодення, побачити майбутнє.

ВИДИ МОЄЇ ДОПОМОГИ:

Ворожіння: Передбачення, перегляд ситуацій, вибір варіантів розвитку подій, їх коригування.

ЧИСТКИ: Усунення магічних впливів: прокляття, пристріт, порча, приворот.

ЛЮБОВНА МАГІЯ: Привороти, присушки, відвороти, виклики, гармонізація стосунків, остуда та інше.

Робота з програмами самотності, безшлюбності.

Відновлення стосунків, гармонізація стосунків у сім'ї, з рідними.

МАГІЯ ГРОШЕЙ. Відкриття грошового каналу, обряди на багатство.

БІЗНЕС-МАГІЯ: збільшення обсягу продажів, кількості клієнтів, приплив грошей. Захист від конкурентів.

До кожної ситуації підходжу з усією душею. Записатися на консультацію і перераховані вище послуги можна зателефонувавши

Телефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber

1 грн.Ціна:

Івано-Франківська обл., м. Івано-ФранківськАдреса:
0679900201Телефон:
2023-11-03 19:16Дата розміщення:
СТАТИСТИКА
10Всього переглядів:
1За останні 60 хв:
1За сьогодні:
Онлайн ворожіння. Любовний приворот. Зняття порчі. Повернення коханих. Магічні послуги. Відворот від коханки. Бізнес магія. Відновлення стосунків. Гармонізація стосунків. Послуги таролога. Допомога ворожки. Обряд на повернення коханого. Обряд на швидке одруження. Зняти пристріт.Я ДОПОМАГАЮ ЛЮДЯМ У ПРОБЛЕМАХ І БІДАХ.Якщо ви не бачите входу з чорної смуги невдач. Життя сповнене непереборних перешкод. Без видимих причин різко занепадає здоров'я. Покинула близька людина або любовні стосунки постійно приносять страждання.Не потрібно впадати у відчай!За допомогою своєї сили й дару я здатна розкрити таємниці минулого, зрозуміти причини сьогодення, побачити майбутнє.ВИДИ МОЄЇ ДОПОМОГИ:Ворожіння: Передбачення, перегляд ситуацій, вибір варіантів розвитку подій, їх коригування.ЧИСТКИ: Усунення магічних впливів: прокляття, пристріт, порча, приворот.ЛЮБОВНА МАГІЯ: Привороти, присушки, відвороти, виклики, гармонізація стосунків, остуда та інше.Робота з програмами самотності, безшлюбності.Відновлення стосунків, гармонізація стосунків у сім'ї, з рідними.МАГІЯ ГРОШЕЙ. Відкриття грошового каналу, обряди на багатство.БІЗНЕС-МАГІЯ: збільшення обсягу продажів, кількості клієнтів, приплив грошей. Захист від конкурентів.До кожної ситуації підходжу з усією душею. Записатися на консультацію і перераховані вище послуги можна зателефонувавшиТелефонуйте +38-067-990-02-01 або пишіть на Viber



Коментарі (0)
Задати запитання по темі:
Онлайн ворожіння. Любовний приворот. Зняття порчі. Повернення коханих. Магічні послуги. Відворот...
Ім'я
E-mail (?)
Будь-які вісім цифр (?)
Текст повідомлення



РОЗМІСТИТИ ОГОЛОШЕННЯ



Тип оголошення   
Категорія
Короткий опис
Ціна (в гривнях)
E-mail (для зв'язку)
Телефон (для зв'язку)
Область України
Місто
Фото (якщо є) +
Додаткові опції ⇓
Повний опис
Термін розміщення
Обмін (?)
Опт (?)
Відео (лінк на відео)
Сайт (лінк на сайт)
S.E.O.-опції ⇓
Короткий опис (?) текст  лінк
Повний опис (?) текст  лінк








BOARD.LVIV.UA ® 2024     Всі права захищені       Відповідальність за зміст розміщених матеріалів несе рекламодавець.